Zapisy na wydarzenie "#14 Blue League"
1. Organizatorami comiesięcznych zawodów lekkoatletycznych pn. "Blue League", w skrócie: "BL", są: Stowarzyszenie biegaczy I Ty Możesz Być Wielki oraz Sprinterzy.com. Partnerami imprezy są WKS Wawel oraz portal Biegamy.PL. Wydarzenie ma charakter koleżeńsko-towarzyski.

2. Cel imprezy:
a) możliwość sprawdzenia się m.in. na krótkim, średnim i długim dystansie na bieżni lekkoatletycznej,
b) promocja zdrowego trybu życia wśród mieszkańców Krakowa i aglomeracji krakowskiej,
c) promocja biegania i fitnessu jako najprostszych form aktywności sportowej,
d) promocja działalności stowarzyszenia biegaczy "I Ty Możesz Być Wielki" oraz portalu SPRINTERZY.COM

3. Termin i miejsce:
Najbliższa, 14-ta edycja zawodów odbędzie się 5 sierpnia 2017 r. (sobota) w godz. 10:30-13:30, na 400 metrowej bieżni stadionu lekkoatletycznego, należącego do Wojskowego Klubu Sportowego Wawel, usytuowanego przy ul. Podchorążych 3 w Krakowie.

4. Zawody zostaną rozegrane z podziałem na kobiety i mężczyzn w konkurencjach: Biegi na dystansach 100m, 400m i 1000m, skok w dal, pchnięcie kulą , skok wzwyż oraz plank. Dodatkowo przeprowadzony zostanie również test Coopera (próba wytrzymałości organizmu, polegająca na 12-minutowym nieprzerwanym biegu).

5. Warunki uczestnictwa:
a) W celu wzięcia udziału w zawodach należy dokonać rejestracji. Zgłoszenia za pomocą formularza można przesyłać do 4 sierpnia (piątek) do godziny 20:00. Po powyższym terminie zapisy realizowane będą na miejscu zawodów. Zapisy będą przyjmowane do wyczerpania limitu miejsc.
b) W biegach mogą wziąć udział wszystkie zainteresowane osoby niezależnie od wieku. Możliwe jest uczestnictwo w każdej wyżej wymienionej konkurencji.
c) Udział w zawodach najprawdopodobniej będzie bezpłatny.

6. Świadczenia organizatorów:
a) Każdy uczestnik otrzyma numer startowy z wypisanym (po biegu) osiągniętym rezultatem wraz z agrafkami. Będzie można je odebrać dniu zawodów w biurze zawodów ok. 10-30 minut przed rozpoczęciem każdych zawodów.
b) Istnieje możliwość zostawienia swoich niewielkich gabarytowo rzeczy w miejscu startu. Organizator nie bierze odpowiedzialności za pozostawione rzeczy.
c) Przewidziane są okolicznościowe nagrody dla najlepszych uczestników. Dodatkowe nagrody zostaną przyznane w zależności od hojności sponsorów.

7. Wyniki i klasyfikacje.
a) Wyniki każdej z konkurencji będą publikowane możliwie najszybciej na stronie http://itmbw.pl/
b) Rozdanie dyplomów i nagród nastąpi po zakończeniu biegów.

8. Postanowienia końcowe
1) Organizator nie zapewnia opieki medycznej. Każdy uczestnik bierze udział w biegu wyłącznie na własną odpowiedzialność. Organizator nie zapewnia uczestnikom ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków;
2) Zawody odbędą się bez względu na panujące na trasie biegu warunki atmosferyczne;
3) Numery startowe należy umieścić na odzieży wierzchniej, z przodu koszulki, tak, by były widoczne przez cały czas trwania biegu;
4) Przyjęcie numeru startowego jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu;
5) Zabrania się startu zawodnikom będącym pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających;
6) Organizator, ze względów bezpieczeństwa oraz charakteru imprezy, zaleca nieużywanie sprzętu muzycznego w trakcie trwania zawodów (np. odtwarzacze mp3, telefony komórkowe, itp.), w szczególności w sposób uniemożliwiający kontakt z innymi uczestnikami lub organizatorami;
7) Nie dopuszcza się startu zawodników Nordic Walking, wózkami dziecięcymi, innymi pojazdami oraz ze zwierzętami;
8) Zawodnicy poruszający się poza wyznaczoną trasą będą zdyskwalifikowani;
9) W celu zapewnienia bezpieczeństwa, wszystkich zawodników obowiązuje bezwzględne stosowanie się do zaleceń służb Organizatora biegu;
10) Organizatorzy zastrzegają sobie ostateczne prawo wiążącej interpretacji Regulaminu. W sprawach nieujętych Regulaminem rozstrzyga Organizator.

Wszystkie pytania dotyczące biegów należy kierować na biuro@itmbw.pl

Imię
Your answer
Nazwisko
Your answer
Data urodzenia
MM
/
DD
/
YYYY
Miejscowość
Your answer
Klub / Organizacja
Your answer
Wybór konkurencji
Required
Adres email
Your answer
Skąd dowiedziałeś/(aś) się o zawodach Blue League?
Your answer
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 28 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Rozumiem, że podanie danych osobowych jest dobrowolne i, że mam prawo dostępu do ich treści i ich poprawienia.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms