Vyplnění Vašeho textu a výběr písma
Obdržené číslo objednávky *
7místné číslo objednávky jste obdrželi na Váš e-mail po dokončení nákupu tohoto zboží v e-shopu. Nemáte-li ještě toto zboží objednané, je nutné si jej nejprve objednat a až následně vyplnit tento formulář.
Your answer
Výběr typu písma *
Všechny typy písma mají i české znaky, nemusíte se proto při výběru ničeho obávat a Vaše texty napište s diakritikou.
Text na 1. řádku - větší písmo *
Uveďte monogram nebo jména novomanželů, která budou na 1. řádku větším písmem - například "K&M", "Karel a Monika". Nevíte-li, jak na klávesnici napsat znak &, můžete si jej odsud zkopírovat, nebo do textu napište (and). Pokud má každá sklenička jiné jméno, napište každé jméno na nový řádek (maximálně 2 slova na 1 řádek). Příklad: "svědkyně Martina", "Martina Tůmová", "Martina", "babička ženicha", "tatínek nevěsty" atd.
Your answer
Text na 2. řádku - např. datum svatby - menší písmo (nepovinný)
Zde můžete napsat například datum konání svatby. Text bude o něco menší (cca o 30 %), než text na 1. řádku. Uveďte jej například ve stylu "7.7.2018", 07.07.2018 nebo "7/7/2018".
Your answer
Volitelný motiv pod text (pro všechny stejný) *
Captionless Image
Vzkaz pro nás
Zde můžete ještě upřesnit Váš požadavek na gravírování skleniček. Všechny informace pro výrobu Vaší objednávky budeme čerpat z této Vaší odpovědi. Nebudeme-li si z Vašeho zadání něčím 100% jisti, budeme Vás určitě kontaktovat.
Your answer
Informace k výrobě
Technologie laserového gravírování skla je trvalé a bezbarvé provedení nápisů. Skleničky lze mýt i v myčce na nádobí, aniž by došlo například ke smazání nápisů. Ty jsou tam již napořád.

Laserový paprsek vytvoří na skle v místě záření mikroskopické povrchové prasklinky, které v ploše vytvoří požadovaný text nebo motiv.
Nyní nezapomeňte kliknout na tlačítko ODESLAT
Kvůli ochraně proti robotům je možné, že budete požádáni o označování fotografií i v několika krocích. Prosíme Vás, dokončete toto ověření, abyste mohli formulář v pořádku odeslat.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google.