2 липня 2020 року Дніпровське регіональне відділення проводить онлайн семінар : “Особливості судових експертиз. Проблемні питання їх призначення і проведення”
Дніпровське регіональне відділення запрошує суддів місцевих загальних та апеляційних судів Дніпропетровської, Донецької, Запорізької та Кіровоградської областей 2 липня 2020 року з 09.00 до 14.10 год узяти участь у періодичному навчанні з метою підвищення рівня їхньої кваліфікації на онлайн семінарі: “Особливості судових експертиз. Проблемні питання їх призначення і проведення” у програмі ZOOM.

Посилання для доступу до конференції буде надсилатися на електронну адресу судді, зазначену при реєстрації. Тому просимо уважно вводите власну електронну адресу і не використовувати літери алфавіту кирилиці та перевіряти символи.

Також, звертаємо увагу, що листи від Дніпровського регіонального відділення НШСУ можуть випадково потрапити у папку "СПАМ".

Реєстрація припиняється о 20 год. 00 хв. 1 липня 2020 року

Після завершення семінару його слухачі та слухачки отримають Сертифікат.

Контактна особа: головний спеціаліст Дніпровського регіонального відділення Кішенко Оксана Юріївна, моб. тел. 067-560-71-57.
Прізвище, ім'я, по батькові (повністю) *
Посада (у т.ч. адміністративна) *
Місце роботи (повна назва суду) *
Контактний телефон (мобільний) *
Електронна пошта *
Я підтверджую правильність введених даних та даю згоду на обробку персональних даних - так *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy