Průzkum bariér při dosažení podpory z programů EU
Vážení respondenti,

předkládáme vám dotazník, který slouží k zjištění překážek a bariér, se kterými se žadatelé setkávají při přípravě žádostí o granty z EU. Tento výzkum je zaměřen na projekty s kulturním obsahem, které mohou do programů přihlašovat kulturní organizace stejně jako organizace s jiným primárním zaměřením (např. vzdělávací a výzkumné instituce, města, soukromé firmy apod.). Dotazník je určen nejen pro ty, kteří již projekt do jednoho z programů přihlašovali či přihlašují, ale také pro ty, kteří o podpoře z prostředků Evropské Unie z různých důvodů neuvažovali.

Vaše hodnocení a případná doporučení pomohou zlepšit servis národních informačních kanceláří evropských programů (Kreativní Evropa, Horizont 2020, COSME, Erasmus+, Evropa pro občany, Přeshraniční spolupráce, Nadnárodní spolupráce, apod.) Výstupem bude informační dokument, který poslouží potenciálním žadatelům k lepší přípravě projektů a žádostí.

V případě zájmu, prosím, uveďte své kontaktní údaje, prostřednictvím kterých vás budeme dále informovat o průběhu šetření a jeho výsledcích.

Děkujeme za vaši trpělivost a čas, který strávíte nad vyplněním dotazníku.

Název organizace
Your answer
Město působení Vaší organizace *
Your answer
Kontakt
Your answer
Vaše instituce je *
Zaměření instituce *
Můžete vybrat více možností
Required
Velikost organizace dle zaměstnanců/členů *
Bariéry a překážky
V následujícím bloku průzkumu, prosím, vyplňte dotazník k jednotlivým programům.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service