Poptávka motokár Sodikart
Nastavte jaké motokáry by pro Vás byli ty nejvhodnější a jakmile se objeví hned Vám dáme vědět.
Email address *
Model motokáry Sodi s motorem
Pokud je Vaše představa konkrétní ,vyberte konkrétní modelovou řadu motokár Sodi a k tomu i požadovaný motor. Neni problém vybrat i více variant.
Captionless Image
Motor s menším výkonem než 6,5 koně
Honda GX200 6,5k
Honda GX270 9k
Honda GX390 13k
Motor s výkonem nad 13k
Řada GT
Řada SR
Řada RX
Řada RT
Dětské
Elektro
Dvousedadlová
Modely se silným motorem
Počet kusů
Zaškrtněte políčka v jakých počtech motokáry sháníte. Každý řádek je 10 ks. tzn v druhém řádku mohu vybrat počet mezi 10ti a 19ti kusy.
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
0 plus
10 plus
20 plus
40 plus
50 plus
CENA za motokáru
V jaké ceně by jste chtěli motokáry? V řádcích jsou cenové hladiny za jednu motokáru a sloupce jsou rozmezí plus mínus kolik se cena může lišit nebo pohybovat
100,- €
250,- €
500,- €
1'000,- €
1'000,- €
1'500,- €
2'000,- €
2'500,- €
3'000,- €
4'000,- €
Clear selection
Výbava
Vyberte si jakou výbavu by měli mít Váše motokáry.
Technický stav vs. Vzhled
K čemu se více přikláníte? Ne že by musel být mezi vzhledem a technickým stavem v zásadě rozpor, ale jedná se spíše o to, k čemu se více přikláníte. Jako příklad jsou motokáry z venkovní půjčovny , kde po vzhledové stránce motokáry vypadají netknuté, protože nenaráží do bezpečnostních barier i třeba po 5 letech, ale za to jezdily na vodě na sněhu a mechanické části dostaly jistě zabrat. Naopak motokáry z haly jezdí pěkně v suchu a čistotě, ale na druhou stranu jsou neustále konfrontovány s bariérami a tak je to na nich potom i vidět. Samozřejmě se dá všechno vyměnit :-)
Captionless Image
Vzhled
Mechanické opotřebení
Clear selection
Rok výroby
Jak se dá určit stav motokár je hodně a tak nabízíme na výběr různé možnosti podle toho jak Vám to sedí můžete si vybrat některou nebo více možností.
Motohodiny
Měsíce v provozu
Kontrola SODIKART
Mám zájem o tuto možnost? Sodikart nabízí pro bazarové motokáry tovární servis a kontrolu. Na základě ní se motokáry očistí, nastaví a popíše se stav jednotlivých částí s doporučením co vyměnit. Na přání zákazníka se potom připraví cenová nabídka servisu. A vy máte jistotu kvalitní přípravy motokár před spuštěním do provozu.
Captionless Image
Clear selection
Poznámka
Pokud máte i další přání a požadavky tak nám je prosím napište zde. Například telefon když Vás máme urgentně informovat nebo termín kdy budete motokáry nejpozději potřebovat anebo cokoli jiné . Děkujeme za Váš zájem a čas.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of H-one Engineering s.r.o.. Report Abuse