Nejčastější potíže osob s migrénou
Dobrý den,

za projekt Migréna-help bych Vás ráda poprosila o Vaši účast na vytvoření strategie pro vznikající pacientskou organizaci pro osoby s migrénou. Domnívám se, že ta by měla být výsledkem vzájemného dialogu mezi všemi zúčastněnými stranami, mezi než jako pacient/ka patříte zdaleka nejvíce.

Pokud by pro Vás byla odpověď na jakoukoliv otázku problematická, nevyplňujte ji a postupte k další otázce.


Vřele děkuji za Vaši spolupráci - přispěje k tomu, aby vznikající organizace skutečně plnila takový účel, který by plnit měla.


Stisknutím tlačítka "Další" vstoupíte do dotazníku. Stisknutím tlačítka "Zpět" se můžete kdykoliv vrátit k jakékoliv otázce.
Bc. Rýza Blažejovská, DiS.
zakladatelka a manažerka
Migréna-help, Spojené hlavy, z.s.
Co je to pacientská organizace?
Je to nezisková organizace, která různými prostředky usiluje o zlepšení života osob s určitým onemocněním. Poskytuje psychologické, sociální či právní poradenství, vydává informační tiskoviny, napomáhá ke vzniku svépomocných skupin, prostřednictvím osvěty usnadňuje porozumění společnosti vůči potřebám osob s daným onemocněním, hájí oprávněné zájmy pacientů, organizuje rekondiční pobyty pro své členy a tak dále.

Dobrými příklady jsou pacientská organizace Společnost E pomáhající osobám s epilepsií (web k nahlédnutí zde: http://www.spolecnost-e.cz/) nebo Mamma-help pro ženy s rakovinou prsu (http://www.mammahelp.cz/).
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service