Форум «БІЗНЕС-МОЛОДЬ: ЕФЕКТ WOW ВІД СПІВПРАЦІ» (21 липня, Кременчук)
Ви активна молода людина віком 18-25 років з м. Кременчук чи Полтавської області? Маєте бажання дізнатись про актуальні можливості для молоді,розвинути свої навички та реалізувати кар'єру в Україні?

Тоді реєструйтесь на Форум «БІЗНЕС-МОЛОДЬ: ЕФЕКТ WOW ВІД СПІВПРАЦІ», що пройде 21 липня 2017 року в Кременчуці в рамках Ініціативи "УКРАЇНСЬКИЙ ПАКТ ЗАРАДИ МОЛОДІ-2020". Програма включатиме дискусії на тему створення можливостей для реалізації молоді, практичні майстер-класи від HR компаній, обмін ідеями та спільний пошук WOW-рішень у співпраці бізнесу і молоді.

Організатори Форуму: Міністерство молоді та спорту України, Центр «Розвиток КСВ» та Фонд народонаселення ООН за підтримки Кременчуцької міської ради та Молодіжного Парламенту Кременчука.

Зареєструватися потрібно до 10 липня 2017 року. На основі заповненої реєстраційної форми до участі у форумі буде відібрано найбільш активних та візійних представників молоді Кременчука та Полтавської області. Обраним учасникам буде повідомлено про рішення та деталі щодо проведення Форуму до 17 липня 2017 року.

Участь у Форумі безкоштовна. Організатори відшкодовують витрати проїзд. Основні критерії для вибору: мотивація та бачення співпраці бізнесу та молоді.

З будь-яких питань щодо реєстрації та Форуму, пишіть: Тарас Деркач, Центр "Розвиток КСВ", td@csr-ukraine.org, (044) 292 02 48.

Чекаємо на вас! Не пропустіть свій унікальний шанс!

1. ПІБ учасника *
Your answer
2. Вік *
Your answer
3. Де Ви навчаєтесь/працюєте? *
Your answer
4. Чому тема Форуму Вас цікавить? *
Your answer
5. З якими компаніями/організаціями вашого регіону і чому Ви хотіли б зустрітися в рамках Форуму? *
Your answer
6. Які майстер-класи щодо працевлаштування були б для вас найбільш корисними? *
Required
7. Чи був у Вас досвід співпраці з компаніями (освітні програми, практика, стажування, працевлаштування)? Опишіть його. *
Your answer
8. Подумайте та детально опишіть Вашу мотивацію участі у Форумі? *
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: відповідь на це питання один із ключових критеріїв відбору Вас до участі у Форумі. Кількість учасників обмежена.
Your answer
9. Контактний номер *
Your answer
10. E-mail *
Your answer
11. Чи потрібне вам відшкодування проїзду? *
12. Вкажіть орієнтовну суму відшкодування проїзду (якщо необхідно)
Your answer
13. Звідки ви дізнались про Форум? *
Your answer
ДЯКУЄМО ЗА ВАШІ ВІДПОВІДІ!
Чекайте на відповідь організаторів 17 липня 2017 р.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Csr-ukraine.org. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms