Registrační formulář na úvodní konferenci projektu Homesharing a dobrovolnictví jako možnosti celoživotního vzdělávání
Úvodní online konference k projektu Homesharing a dobrovolnictví jako možnosti celoživotního vzdělávání  se koná dne 22.11.2023 od 9:00 do 12:30 pomocí aplikace Zoom.
Je určená institucím a jednotlivcům, kteří mají zájem získat bližší informace a případně se do jedné z forem sdílené péče v budoucnu zapojit. A také těm, kteří se ve své práci s metodami sdílené péče setkávají, a chtějí se podělit o zkušenosti nebo získat nový pohled.

Na konferenci Vám Radka Ondrušková, LÍP A SPOLU, z.s představí Homesharing a Viera Hincová ,OZ HANS, představí dobrovolnický program Deti bez návodu jako dvě odlišné formy sdílené péče s přesahem do celoživotního vzdělávání.

Na úvodní konferenci bude navazovat 6 seminářů, které rozvinou informace z úvodní konference a získáte na nich potřebné informace o obou metodách, a také možnosti, jak se zapojit. Na podzim 2024 připravujeme prezenční konferenci v Brně.

Před začátkem konference Vám přijde odkaz, přes který se na konferenci budete moci připojit. K připojení je nutné mít naistalovanou aplikaci Zoom, kterou lze stáhnout zde: https://zoom.us/download#client_4meeting.
Pro připojení je také nutné se zdarma registrovat.

Financováno Evropskou unií. Vyjádřené názory a stanoviska představují názory a stanoviska autorů a nemusí nutně odrážet názory a stanoviska Evropské unie nebo Domu zahraniční spolupráce. Evropská unie ani poskytovatel grantu za ně nenesou odpovědnost.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Jméno / Meno
Příjmení / Priezvisko
Email
Od koho jste se dozvěděli o aktivitě? / Od koho ste sa dozvedeli o aktivite?
Clear selection
Zaměstnání / Zamestnanie
Clear selection
Název Vaší organizace / Názov Vašej organizácie
Sídlo organizace  - město, obec a kraj / Sídlo organizácie - mesto, obec a kraj
Slyšeli jste už o homesharingu? / Počuli ste už o homesharingu? 
Slyšeli jste o dobrovolncikém programu Deti bez návodu? / Počuli ste o dobrovoľníckom programe Deti bez návodu? 
Clear selection
Pokud máte zkušenosti s touto anebo podobnou formou aktivit, měli byste zájem se podělit o své zkušenosti? (rozhovor do sborníku, příspěvek na závěrečné konferenci, jiné – uveďte co) / Ak máte skúsenosti s touto alebo podobnou formou aktivít, mali by ste záujem sa podeliť o svoje skúsenosti? (rozhovor do zborníka, príspevok na záverečnej konferencii, iné - uveďte čo 
Mám zájem dostávat další informace o projektu / Mám záujem dostávať ďalšie informácie o projekte
Clear selection
Souhlas se zpracováním osobních údajů / Súhlas so spracovaním
Vyplněním tohoto formuláře udělujete výslovný souhlas se zpracováním osobních údajů subjektu
LÍP A SPOLU, z.s., sídlo: Bratří Čapků 2870, 470 01 Česká Lípa, IČO: 07826290, spisová značka: L 12104/KSUL Krajský soud v Ústí nad Labem.
Údaje zadané do formuláře jsou zpracovány za účelem zaslání přístupu na konference a semináře a dalších informací o projektu „Homesharing a dobrovolnictví jako možnosti celoživotního vzdělávání“ s registračním číslem „2023-1-CZ01-KA210-ADU-000167173“ a zisku doplňujích informací o účastnících k optimalizaci programu konferencí a seminářů. Údaje budou LÍP A SPOLU zpracovány po dobu 5 let od ukočení realizace projektu tedy do 31.12.2029.

Tento souhlas lze vzít kdykoliv zpět a to např. zasláním dopisu na výše uvedenou adresu či zasláním emailu kontaktní osobě LÍP A SPOLU, z.s., Ing. Radce Ondruškové na email: radka.ondruskova@lipaspolu.cz

Zpracování osobních údajů je prováděno LÍP A SPOLU z.s., osobní údaje však pro LÍP A SPOLU může zpracovávat i partner projektu  Občianske združenie HANS. 

Tyto údaje nejsou veřejně přístupné a nebudou využity k žádnému jinému účelu.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy