Wolontariat - Transgresje: Spokój
Cześć,
potrzebujemy Cię!
Transgresje to wyjątkowy festiwal na mapie Torunia. Co roku zmieniamy lokalizację, na coraz bardziej wymagającą:)
Tegoroczna edycja odbędzie się w Kinoteatrze Grunwald, przy ul. Warszawskiej 11. Sama impreza odbywa się między 27 a 29 września, ale ręce do pracy przydadzą się już teraz, dlatego jeżeli chcesz do nas dołączyć, zerknij na poniższy formularz, zaznacz swoje preferencje i kliknij wyślij. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Masz pytania, wątpliwości - napisz o nich w ostatnim polu formularza - duch Transgresji odpowie na wszystkie zagwozdki.
Zgłoszenia przyjmujemy do 15.09, godziny 24:00.

Imię i nazwisko *
Your answer
Adres e-mail *
Your answer
Numer telefonu *
Your answer
Na co możemy liczyć z Twojej strony ( w nawiasie podane zostały przedziały czasowe, czyli np. nie będziemy sprzątać przez 5 dni ale któreś wybrane). *
Required
Pierwsze spotkanie organizacyjne, odbędzie się 17.09 o 18:00 w Kinoteatrze Grunwald. Potwierdzam swoją obecność. *
Dodatkowe umiejętności *
Required
Tytuł filmu, który jest dla Ciebie ważny. Możesz uzasadnić.
Your answer
Pytania/Wątpliwości/Rady
Your answer
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Emic z siedzibą w Toruniu, 87-100, Podgórna 50/2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu obsługi Festiwalu Transgresje - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. 4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą do czasu odwołania zgody 6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego 8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować odmową podjęcia współpracy przez Administratora. Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji na wolontariat podczas Festiwalu Transgresje 2018.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms