Odber magazínu Pre náš dom
Vlastníte byt či dom a neviete, čo všetko je potrebné, aby dom fungoval podľa aktuálnych legislatívnych požiadaviek? Chcete sa podieľať na chode bytového domu alebo ste súčasťou štatutárneho orgánu a chcete mať pravidelné a aktuálne informácie o:
✔️ o právnej úprave bytového spoluvlastníctva,
✔️ o problematike revitalizácie a rekonštrukcie bytového fondu,
✔️o technických a technologických riešeniach budov,
✔️i o životnom štýle v bytových domoch.

Spravodajca je určený najmä pre zástupcov spoločenstva vlastníkov (SV) a pre zástupcov bytových družstiev (BD), ako pomoc ich činnosti. Ďalej je toto periodikum určené pre všetkých, ktorí sa zaujímajú o to, ako zvyšovať kvalitu svojho bývania.
Email address *
Registrácia k odberu spravodajca:
Prihlasujem sa k odberu spravodajca: *
Priezvisko: *
Your answer
Meno: *
Your answer
Mesto:
Your answer
Poučenie o ochrane osobných údajov:
Bez udelenia súhlasu nie je možné registráciu dokončiť.
Súhlasím so spracovaním osobných údajov *
Označením dávate súhlas so spracúvaním poskytnutých osobných údajov, na účely komunikačného projektu „Bezpečný domov“, realizovaného Občianskym združením Pre náš dom, o.z., Medveďovej 19, 851 04 Bratislava, v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Svoj súhlas udeľujete na dobu neurčitú odo dňa jeho udelenia. Svoj súhlas ste oprávnený kedykoľvek bez uvedenia dôvodu písomne alebo telefonicky zmeniť alebo požiadať o úplnú likvidáciu. V prípade, že sa domnievate, že spracovanie osobných údajov prebieha v rozpore so zákonom alebo sú Vaše údaje nepresné, kontaktujte správcu údajov: Ing. Vladislav Hrdlička, vladislav.hrdlicka@prenasdom.sk, tel.: 00420 730 518 804.
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service