5. Permakultūras Festivāla reģistrācija
Piektais ikgadējais Latvijas Permakultūras festivāls notiks no 10. līdz 12. augustam Smiltenes novada Atvērtajā Saimniecībā „Zadiņi” un to rīko Latvijas Permakultūras Biedrība un biedrība „Smiltenei un Latvijai”.

Festivāla programmā ir iekļautas dažādas praktiskas meistarklases, lekcijas un diskusijas jaunizveidotajā Atvērtajā Saimniecībā „Zadiņi”, kā arī īpašas aktivitātes bērniem. Festivāla dalības maksa nodrošina pilnu pieeju visai festivāla programmai un āra virtuvju izmantošanas iespējas.
Dalības maksa vienam cilvēkam visai nedēļas nogalei ir €20 vai vienai dienai €10 (līdz 16 gadu vecumam dalība bez maksas).

Permakultūra ļauj patiesi izmainīt mūsu dzīvesveidu, lai mēs varētu kļūt pašpietiekamāki, neatkarīgāki un laimīgāki, neskatoties uz satraucošām tendencēm pasaulē. Mācīsimies un atbalstīsim viens otru šajā ceļā. Uz tikšanos augustā Permakultūras festivālā!

Vairāk informāciju par permakultūru un festivālu skatiet www.permakultura.lv

Vārds
Your answer
Uzvārds *
Your answer
E-pasts *
Your answer
Cik dalībniekus Tu gribētu pieteikt dalībai Permakultūras festivālā? *
Your answer
Cik no tiem ir bērni līdz 16 gadu vecumam (bez maksas)? *
Your answer
Kurās festivāla dienās Tu gribētu piedalīties (festivāls sāksies piektdienas pēcpusdienā un ilgs līdz svētdienas vakaram) *
Required
Vai Tu gribētu dot savu ieguldījumu festivāla tapšanai, dalīties ar savām zināšanām, novadīt kādu meistarklasi, ziedot festivāla tapšanai instrumentus, būvmateriālus, pārtiku vai ko citu? Būsim ļoti pateicīgi par Tavu palīdzību:
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service