PŘIHLÁŠKA 17. MEZINÁRODNÍ FESTIVAL OUTDOOROVÝCH FILMŮ 2019
Přihlášky posílejte do 31. 5. 2019
Název filmu *
Země původu (produkce) *
Rok výroby *
Kategorie *
Adresa
Držitel práv
Režie
Délka filmu
Stručný popis filmu
O autorovi
Titulky se strojovým časovým kódem
Filmy, které nejsou v původním znění v českém, nebo slovenském jazyce, musí být opatřeny českými titulky, nebo dialogovým listem v anglickém jazyce (se strojovými časovými kódy). Filmy, které budou přijaty s anglickými dialogovými listy, budou přeloženy a opatřeny českými titulky naším technickým týmem. V takovém případě počítejte s tím, že dodané titulky budou do filmu vypáleny, a film bude při titulkování konvertován do H.264 s datovým tokem max. 8000 kbps v rozlišení 1920x1080/25p. Filmy v jiném poměru stran či s jinou snímkovací frekvencí budou na tento formát automaticky upraveny (poměr stran bude zachován, k ořezu nedojde). Na výjimkách je možno se domluvit osobně s pořadatelem festivalu.
Nahrát dialogový list
Odkaz na trailer (pouze Youtube, Vimeo, nebo odkaz ke stažení pro umístění na youtube kanál MFOF)
web
Facebook
Instagram
Twitter
E-mailem na adresu info@outdoorfilms.cz prosím zašlete odkaz na stáhnutí fotografií ze soutěžního filmu za účelem jeho prezentace v tiskovinách (zejména ve festivalovém katalogu filmů) a na webu festivalu. Zašlete nám na uvedený email též link ke stažení samotného filmu (pomocí úschovny, google drive, Vimeo, atd.). Odesláním této přihlášky souhlasím s použitím filmu nebo části filmu v televizi a jiných médiích a pro promítání na jiných doprovodných akcích souvisejících s propagací festivalu MFOF. Dále prohlašuji, že jsem četl/a pravidla soutěže a souhlasím s podmínkami, stvrzuji, že uvedené údaje jsou pravdivé.
Vyplnil (uveďte prosím jméno, přijmení, telefon a email) *
Tímto potvrzuji, že jsem si přečetl a souhlasím s podmínkami Mezinárodního festivalu outdoorových filmů jak uvedeno zde: http://bit.ly/2Fy77ft *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. - Terms of Service