Akademia ikubINFO
Akademia ikubINFO është një program mentorimi dhe përgatitje profesionale për të gjithë pjesëmarrësit që kualifikohen. Programi zgjat nga 3 deri 5 muaj, dhe ju lejon të fitoni njohuritë dhe aftësitë e nevojshme për tu bërë një profesionist në tregun lokal dhe ndërkombëtar të zhvillimit softuerik.

Ju lutem plotësoni fushat e mëposhtme në qoftë se jeni të interesuar për ndjeken e këtij programi!

Emri *
Your answer
Mbiemri *
Your answer
Ditëlindja *
MM
/
DD
/
YYYY
Email address *
Your answer
Numri i telefonit *
Your answer
Viti i studimeve qe jeni duke ndjekur aktualisht *
Shkolla/Universiteti ku studioni ose keni perfunduar studimet. *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms