Eel-agility treeningud Koerteklubis Säde
Suvel 2018 on huvilistel võimalus osaleda eel-agility treeningkoolitusel Säde Koerteklubis treener Natali Happoneni juhendamisel. Eel-agility koolitus on mõeldud just neile, kes soovivad koos oma sõbraga avastada agilitymaailma ja õppida tegema koostööd oma koeraga!
Tegemist on erikursusega, mille maht on 8 tundi perioodil august-september 2018. Soovi korral on võimalik jätkata sügisest algajate agilitygrupis juhul, kui oled motiveeritud ja järjepidev trennis käija.

Peamised teemad, mida käsitleme: mis on agility, hea suhte alused ja kontakt koeraga, motivatsioon, mäng, põhikäsklused, agility baasharjutused, kiiruse ja keskendumise arenamine ning mõned vahvad trikid.

Trenni on oodatud nii kutsikad kui ka täiskasvanud koerad. Grupp avatakse kohe, kui on registreerunud piisav hulk huvilisi. Kutsikatele ja täiskasvanud koertele on eraldi grupid. Grupis on 6-8 koera.

Kõik kutsikakoolis osalevad koerad peavad olema nõuetekohaselt vaktsineeritud ja terved. Koer ei tohi olla agressiivne teiste koerte vastu.

Trennid toimuvad teisipäeviti või kolmapäeviti õhtul alates kl 18 ja kl 19 EMÜ Suurloomakliiniku maneeži kõrval muruplatsil (Kreuzwaldi 62).

Kaasa võtta: erinevat koera jaoks ahvatlevat maiust, mänguasjad (pallid, sikutamismänguasjad jm), hea on kaasa võtta transportpuur, jalutusrihm (mitte Flexi), vesi ja jooginõu ning kilekotid koera järelt koristamiseks.

Treener on Natali Happonen Koerteklubi Säde treener alates 2014. Natali põhialaks on agility, lisaks sellele on ta teinud kutsikate ja noorte koerte eel-agility kursusi, triki- ja motivatsioonikoolitusi, hüppetehnika treeninguid. Natali on nelja vahva terjeri omanik, agilitysportlane ja kasvataja. Rohkem infot Natali ja tema koerte tegemiste kohta leiad kodulehelt oldywell.com

Kursuse täpne hinnainfo laekub meilile peale registreerimist. Treeningute tasu koosneb kahest osast ja sisaldab Koerteklubi Säde kohatasu ning treeneritasu. Kokku ühe kuu tasu 45 eurot.

NB! Registreeru kohusetundlikult - õppida on vahva, siis kui teed seda järjepidevalt.
Grupp saab tegutsema hakata kohe, kui kohad on täis!

Lisainfo ingeriet@gmail.com

Koera omaniku nimi: *
Your answer
Kontakttelefon: *
Your answer
E-post: *
Your answer
Koera nimi: *
Your answer
Koera sünniaeg: *
Your answer
Koera tõug: *
Your answer
Koera sugu *
Required
Soovin lisada:
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service