PĀRCELTS | REĢISTRĀCIJA KORUPCIJAS RISKU IDENTIFICĒŠANAS IDEJU HAKATONAM
UZMANĪBU! Ņemot vērā aktuālo epidemioloģisko situāciju, hakatons ir pārcelts uz 12. un 13. novembri un darbu attālināti.

Kā novērst korupciju, izmantojot datus?

Korupcijas risku identificēšana un tendenču savlaicīga izzināšana ir atslēga uz atklātu un no korupcijas brīvu publisko pārvaldi.
 
Aicinām datu analītiķus, datu zinātniekus, programmētājus, žurnālistus, sabiedriskos aktīvistus un citus interesentus pieteikties un piedalīties KORUPCIJAS RISKU IDENTIFICĒŠANAS IDEJU HAKATONĀ.
 
Hakatonā izmantosim atvērtos, publiski pieejamos un hakatonam īpaši sagatavotos datus, lai ģenerētu idejas un radītu tehnoloģiskus vai analītiskus produktus, kuri palīdzētu identificēt korupcijas riskus publiskajā pārvaldē.
 
Hakatona dalībniekiem būs pieejami IUB, UR, CFLA atvērtie un speciāli hakatonam sagatavotie dati, kā arī KNAB un VID publiskās datu bāzes.

Organizatori: Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs, Valsts administrācijas skola un "Sabiedrība par atklātību – Delna".  VAS pasākumu līdzorganizē no projekta "Valsts pārvaldes cilvēkresursu profesionālā pilnveide korupcijas novēršanas un ēnu ekonomikas mazināšanas jomā" līdzekļiem.
 
Pieteikšanās līdz 10.11.2021.

DALĪBA ATTĀLINĀTI
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vārds, Uzvārds *
Pārstāvētā iestāde / organizācija / grupa vai tml. *
Amats / Profesija / Intereses *
E-pasts *
Tālruņa numurs
Vai Jums ir sava komanda, kolēģi, ar ko plānojat strādāt kopā? Ja jā, lūdzu norādiet vārdus, uzvārdus un / vai iestādi.
Vai varēsiet piedalīties abas dienas?
SVARĪGI ir piedalīties abas dienas. Plānotais norises laiks tiks precizēts
Clear selection
Datu apstrāde *
Personas dati tiek iegūti un apstrādāti dalībnieku reģistrēšanas un komunikācijas ar dalībniekiem nolūkā, tostarp, lai e-pastā nosūtītu informāciju par pasākumu. Pēc izmantošanas minētajam mērķim, dati tiks dzēsti.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Delna.lv. Report Abuse