Prihláška do súťaže Riskuj!
Máte záujem, aby sa Vaše dieťa prihlásilo do súťaže Riskuj! v rámci Dňa detí s OC tehelko o 18:00 na námestí pred štadiónom? Vyplň nasledujúci dotazník a zanechaj kontakt, na ktorý ti vieme zaslať inštrukcie.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Meno a priezvisko dieťaťa: *
Vek: *
E-mail: *

Týmto vyhlasujem, že som bol informovaný/á v zmysle nariadenie Európskeho parlamentu a Rady EÚ 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES, (ďalej len GDPR) a zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov (ďalej len zákon) o spracovávaní osobných údajov (viď. „Politika informovanosti dotknutej osoby“).
Zároveň beriem na vedomie, že som bol poučený o právach dotknutej osoby, ktoré sú upravené v nariadení GDPR, kapitola III, resp. Zákone, druhá hlava (viď. „Politika informovanosti dotknutej osoby“), najmä o možnosti kedykoľvek tento súhlas odvolať. Dotknutá osoba vyjadrila súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov preukázateľne a slobodne, svoj súhlas môže kedykoľvek odvolať kontaktovaním spoločnosti: NFŠ, a. s., so sídlom Sasinkova 5, 811 08 Bratislava, IČO: 50 110 055, zapísaná v obchodnom registri Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sa, vložka číslo: 6301/B na info@tehelko.sk

*
Required
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy