Formularz zgłoszeniowy na szkolenia lotnicze organizowane przez Aeroklub Ziemi Pilskiej.
Prosimy o rzetelne wypełnienie poniższego formularza, gdyż będzie on stanowił podstawę do przygotowania oficjalnej dokumentacji kandydata na ucznia-pilota. Niektóre z poniższych danych są także wymagane w Urzędzie lotnictwa Cywilnego w procesie zgłaszania szkolenia lotniczego przez ATO Aeroklub Ziemi Pilskiej. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny: +48 606 765 402.
Imiona: *
Your answer
Nazwisko: *
Your answer
PESEL: *
Your answer
Data urodzenia: *
MM
/
DD
/
YYYY
Adres zamieszkania: *
Przykład formatu adresu zamieszkania: 64-920 Piła, ul. Lotnicza 12 (kod pocztowy, miejscowość, ulica, nr domu, nr lokalu).
Your answer
Rodzaj szkolenia lotniczego: *
Adres poczty elektronicznej: *
Your answer
Numer telefonu kontaktowego: *
Your answer
Czy kandydat na ucznia-pilota wymaga zgody prawnych opiekunów? *
Zgoda prawnych opiekunów wymagana jest od kandydatów, którzy w momencie przystąpienia do szkolenia nie ukończyli 18-go roku życia. W przypadku niepełnoletności prosimy o dodatkowe skontaktowanie się z przedstawicielem Aeroklubu Ziemi Pilskiej pod numerem telefonu: +48 606 765 402.
Czy kandydat na ucznia-pilota posiada ważne orzeczenie lotniczo-lekarskie minimum klasy 2? *
Czy kandydat na ucznia-pilota kwalifikuje się do dofinansowania w ramach szkoleń dla dzieci i młodzieży? *
Dofinansowanie w ramach szkolenia dzieci i młodzieży przysługuje osobom, które spełniają: wymagania formalno-prawne (wiek, elementarna wiedza matematyczno-fizyczna), uczą się lub studiują oraz nie ukończyły 26-go roku życia.
Czy wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Aeroklub Ziemi Pilskiej swoich danych osobowych, które wymagane są do celów związanych z organizacją szkolenia lotniczego i członkostwem w stowarzyszeniu. *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms