Бібліотека насіння
Поруч із книгами у Кропивницькому Гончаренко центрі незабаром можна буде побачити ще й… насіння. Проєкт “Бібліотека насіння” започатковано, щоб популяризувати сорти рослин, створені українськими науковцями, а також розвивати місцеву спільноту садівників та садівниць.

В рамках проекту кожен бажаючий зможе приносити насіння у Гончаренко центр і віддавати його на зберігання у каталозі, а також брати насіння, сіяти його, вирощувати рослини і повертати насіння вже нового врожаю.

Перша зустріч людей, котрі хочуть взяти участь у проекті, відбудеться у суботу, 31 липня об 11.00, у Кропивницькому Гончаренко центрі: вул. Велика Перспективна, 4а, другий поверх.

Під час зустрічі присутні обговорять, за яким принципом буде формуватися каталог насіння, хто буде відповідальним за створення конвертів і наповнення їх насінням, як буде відбуватися процес повернення насіння бібліотеці. Також буде сплановано заходи із обміну насінням, коли відвідувачі можуть збиратися та обмінюються насінням і досвідом його вирощування.

Щоб взяти участь у заході, будь ласка, заповніть анкету: https://cutt.ly/bmRz4Gd - і приходьте на зустріч у суботу, 31 липня об 11.00. Запишіть собі номер робочого телефону Кропивницького Гончаренко центру: 050-884-97-16 (Жанна), якщо загубитесь. Вже на першу зустріч можете принести з собою насіння!

Нагадуємо, що всі освітні програми у Гончаренко центрі безкоштовні!

Щоб бути у курсі новин, підписуйтесь на наш канал у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop та Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop або ФБ-сторінку - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKrop
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Напишіть, будь ласка, ваше прізвище та ім'я *
Напишіть, будь ласка, ваш номер телефону у форматі 38(ххх)ххх хх хх
Напишіть, будь ласка, Вашу електронну адресу. *
Зверніть увагу, що якщо ви маєте пошту на серверах .ru, mail.ru та інших російських серверах, наші листи до вас можуть бути автоматично заблоковані.
Скажіть, будь ласка, скільки Вам років? *
Цей проект для дітей і дорослих
Напишіть, будь ласка, вашу дату народження *
Ми плануємо готувати для учасників спільноти привітання з нагоди днів народжень
Скажіть, будь ласка, чим ви займаєтесь? *
Напишіть, будь ласка, яке насіння з вашого саду чи городу ви вже могли б відразу принести у Бібліотеку, якщо є така можливість? *
Звідки ви дізналися про цей захід? *
Відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VI від 01.06.2010р. я даю згоду і дозволяю здійснювати обробку своїх персональних даних (ім'я, прізвище, адреса електронної скриньки тощо), включаючи збір, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення, використання, знищення персональних даних, з метою збору й обробки статистичної інформації та проведення маркетингових досліджень, інформування про заходи та можливості Гончаренко центру. Відповідно до вимог Цивільного кодексу України, статті 307, даю дозвіл на фото- та відео зйомку відкрито у приміщенні центру у рамках публічних заходів. Згоду на обробку персональних даних відповідно до зазначених вище умов я надаю на 5 (п'ять) років. Я підтверджую, що мені відома мета використання моїх персональних даних, та висловлюю свою згоду на використання моїх персональних даних. *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy