Wiki Sprint | Summer Lab
Czy są medialaby? Jakie metody i narzędzia wykorzystują? Skąd się wzięły i jaka jest ich historia? Zapraszamy na sprint wikipedystyczny, podczas którego wspólnie zaktualizujemy i rozbudujemy hasło „medialab” w Wikipedii.

W sprincie mogą wziąć udział zarówno doświadczeni Wikipedyści, jak i początkujący oraz osoby, które nigdy wcześniej nie współtworzyły Wikipedii. Warsztat będzie nie tylko okazją do uzupełnienia i zaktualizowania definicji medialabu, ale przede wszystkim wspólnej refleksji, wymiany wiedzy i praktyk.

Wydarzenie relizowane jest w ramach programu Shared Cities: Creative Momentum. Shared Cities: Creative Momentum is a European cultural platform addressing the contemporary urban challenges of European cities. SCCM is a joint project of Goethe-Institut (DE), Czech Centres (CZ), reSITE (CZ), Academy of Fine Arts and Design in Bratislava (SK), Association of Belgrade Architects (RS), Hungarian Contemporary Architecture Centre – KÉK (HU), Katowice City of Gardens (PL), KUNSTrePUBLIK (DE), Mindspace (HU), Old Market Hall Alliance (SK), Res Publica – Cities Magazine (PL). Co-funded by the Creative Europe Programme of the European Union.

Uwaga: uczestnicy warsztatów muszą posiadać własny komputer.


Aby wziąć udział w warsztatach:
1. Wypełnij ten formularz,
2. Poczekaj na wiadomość z plikiem Deklaracja udziału w warsztatach,
3. Podpisz odręcznie deklarację, zeskanuj ją lub zrób jej zdjęcie i wyślij plik na adres magdalena.chmiel@miasto-ogrodow.eu,
4. Czekaj na potwierdzenie udziału. Warsztaty są bezpłatne, liczba miejsc ograniczona. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń (wraz z odesłaniem kompletnej deklaracji).

***

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Dokonanie skutecznej rejestracji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych Uczestnika zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych.

Dane przetwarzane będą wyłącznie na potrzeby związane z realizacją projektu Medialab Katowice, w tym jego promocją i informowaniu o nim, w czasie jego realizacji oraz po jego zakończeniu. Administratorem danych jest instytucja Katowice Miasto Ogrodów. Zgodnie z art. 32 ustawy o ochronie danych uczestnikowi projektu przysługuje min. prawo do żądania informacji o celu, zakresie i sposobie przetwarzania jego danych osobowych, dostępu do danych osobowych, żądania uzupełniania, uaktualnienia, zmieniania tych danych, otrzymywania informacji o udostępnianiu jego danych osobowych wskazanym podmiotom. Podanie danych osobowych w zakresie wskazanym w formularzu jest warunkiem udziału w projekcie.
Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Email
Your answer
Miejscowość *
Your answer
Czym zajmujesz się na co dzień? *
Your answer
Czego oczekujesz od warsztatów? *
Your answer
Czy chcesz otrzymywać newsletter Medialabu? *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service