Miło mi, że rozważasz współpracę ze mną w sprawie szkoleń i coachingu w Twojej firmie!
Jeżeli chcesz, bym pomogła Twojej firmie i poprowadziła w niej szkolenie (lub zaproponowała kompleksowy program coachingowo – szkoleniowy) będzie mi bardzo miło porozmawiać na ten temat, by dowiedzieć się, czego dokładanie potrzebujesz i jak mogę Ci pomóc. Specjalizuję się w szkoleniach opartych na Kwestionariuszu DISC dla kadry zarządzającej w zakresie budowania zespołów, doskonalenia kompetencji przywódczych, w tym komunikacyjnych oraz dla innych pracowników, w celu podniesienia ich efektywności, wzmocnienia współpracy zespołowej (tutaj wykorzystuję model Ról Zespołowych Belbina). Drugim ważnym filarem są szkolenia związane z rozwiązywaniem konfliktu i szeroko rozumianymi umiejętnościami komunikacyjnymi (przy wykorzystaniu m.in. Kwestionariusza TKI).

Prowadzę szkolenia sprzedażowe, z zarządzania sobą w czasie i lepszej organizacji zadań.

Zapraszam Cię do szczerej odpowiedzi na poniższe pytania i jeszcze raz dziękuję, za zaufanie, jakim mnie obdarzasz. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, by Ci pomóc, a nasza komunikacja od momentu wysłania formularza do mnie jest objęta klauzulą poufności.

Odpowiem na Twoje zapytanie w ciągu trzech dni roboczych i jeżeli będę mogła Ci pomóc, ustalimy termin spotkania lub rozmowy telefonicznej. Podczas pierwszego spotkania lub rozmowy telefonicznej ustalimy wspólnie zasady współpracy i dokonamy diagnozy potrzeb szkoleniowych i coachingowych w Twojej firmie.

Email address *
Potwierdź Twój adres mailowy *
Your answer
Nazwa firmy *
Your answer
Strona internetowa
Your answer
Wielkość firmy *
Jakiego rodzaju współpracą jesteś zainteresowany? *
Required
Jeżeli wybrałeś odpowiedź "Inne", wyjaśnij proszę krótko, o jaki rodzaj współpracy chodzi.
Your answer
Opisz proszę, jaki rodzaj szkoleń oraz/i coachingu Cię interesuje? Jaki rezultat chcesz uzyskać dla Twoich ludzi i firmy? *
Your answer
Jakie największe wyzwania stoją obecnie przed firmą? Jakie są najbliższe cele rozwojowe firmy? *
Your answer
Jak oceniasz poziom zadowolenia z dotychczasowych szkoleń z zakresu, który Cię interesuje? (np. sprzedażowe, komunikacja, integracja zespołu itd.) *
BRAK zadowolenia
Lepiej być nie mogło!
Jaki budżet chcesz przeznaczyć na program szkoleniowy? *
Your answer
Jaki rodzaj kontaktu preferujesz (zanim spotkamy się osobiście)? *
Dodatkowe uwagi i pytania
Your answer
Dziękuję za Twoje zgłoszenie! Mam nadzieję, że już niebawem rozpoczniemy współpracę.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Klaudia Kalazna.