Přihláška na postní duchovní obnovu 15. až 17. března 2024
Tento formulář slouží jako přihláška na adventní duchovní obnovu, kterou pořádá Akademická farnost Olomouc. Doprovází Jan Regner SJ.

Téma: Víkendový kurz nabízí příležitost k usebrání pro ty, kteří chtějí prožít předvelikonoční dobu v tichém rozjímání. Téma duchovní obnovy nejlépe vyjadřuje motto: „Poznali jsme lásku, kterou Bůh má k nám, a věříme v ni.“ (1 Jan 4,16).  

Nebude chybět úvod k meditaci a biblické impulzy. Součástí kurzu je zachovávání mlčení, možnost sdílení, osobního rozhovoru nebo svátosti smíření s doprovázejícím knězem. Společně také shlédneme dva inspirativní filmy, které nám poskytnou impulsy k rozjímání. Akce je vhodná i pro účastníky bez předchozí zkušenosti s exerciciemi.

Informace k průběhu víkendu: Obnova se bude konat 15. až 17. března v Poutním domě č.3 na Svatém Hostýně. Bydlet budete v jednolůžkových pokojích. Každý pokoj má své sociální zařízení.

Během víkendu se bude mlčet, nebude ovšem chybět společná modlitba, bohoslužba, příležitost ke svátosti smíření a také možnost sdílení. 

Začneme páteční večeří v 19.00, skončíme nedělním obědem. Pokud máte nějakou dietu, uveďte ji, prosíme, do formuláře níže. V týdnu před akcí obdržíte program a další informace.

Doprava: na Svatý Hostýn je možné se dopravit buďto MHD (poslední autobus jede asi v půli odpoledne), pěšky nebo autem (k vjezdu potřebujete povolení - pokud zaškrtnete dopravu autem, povolení k vjezdu vám zašleme emailem). Pokud přijedete vlakem nebo autobusem, můžeme pro vás přijet a na Hostýn vás dopravit. Můžete nám dopředu napsat email, kdy přijedete, příp. vás individuálně oslovíme, když zaškrtnete odpovídající políčko ve formuláři níže.

Platba: Cena za duchovní obnovu je 1.500 Kč pro studenty a 2.900 Kč pro pracující. Po přihlášení vám přijde email s fakturou k zaplacení. Odhlášení je možné do 8. března, v takovém případě vracíme celou částku. Odhlášení po 8. březnu je zatíženo storno poplatkem ve výši 25% z částky, takže vracíme 75% ceny. Přihlášení je platné až po zaplacení.

Pro ty z vás, pro které je cena příliš vysoká a chtěli byste slevu, napište nám po přihlášení email se žádostí o slevu, ve které uvedete důvod poskytnutí slevy. Zároveň nabízíme těm, kteří by chtěli přispět něco navíc právě pro ty, kteří si nemohou dovolit zaplatit celou cenu, aby uvedli částku, kterou chtějí darovat, do poznámky této přihlášky.

S sebou Bibli, osobní deník, pokud si ho někdo vede, nebo něco, co by mohlo pomoci rekapitulovat delší časový úsek našeho života, psací potřeby, přezůvky

Pro více informací se obraťte na adresu: kancelar@farnostsnezenka.cz.

Tým akademické farnosti
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Jméno a příjmení: *
Datum narození: *
Jsem: *
Adresa trvalého bydliště *
Číslo občanského průkazu: *
Přijedu pravděpodobně: *
Dieta:
Poznámky nebo doplnění:
Souhlas se zpracováním osobních údajů: *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Římskokatolická akademická farnost Olomouc. Report Abuse