Реєстрація на ADHOyoga FEST 2021
Друзі, ПРОМО АНОНС для своїх!
Анонс поки закритий, щоб наша команда, їхні учні і учасники попереднього року мали можливість в пріоритеті зареєструватися.
ФЕСТИВАЛЬ БЕЗКОШТОВНИЙ. Оплачується тільки харчування\проживання за МЕГА доступних умов.
Кожного дня заняття, лекції, особистісний розвиток і…. купання, засмага та чудова компанія!

21-25 серпня - розпал сезону, Чорне Море, Україна
БЕЗКОШТОВНА участь для всіх учасників
професійні йога воркшопи, тільки від досвідчених фронтменів\фронтвумен
суміжні теми від кваліфікованих спеціалістів по успіху\мотивації, психології, масажу, особистісного стилю...
місце з неймовірною природою!
всі організатори\волонтери професійні йоги
комфортабельна база, номера з ремонтом, кондиціонером і всіма зручностями. Вартість від 300 грн./доба з людини (і це в самий розпал сезону)
3х разове харчування близько 300 грн.\доба (точна вартість весною). Шведська лінія, акцент на вегетаріанську кухню


Правила фестивалю:
- До участі допускаються люди без серйозних проблем зі здоров'ям. Якщо є сумніви в оцінці власного стану, звертайтеся до вашого лікуючого лікаря. Організатори не несуть відповідальності за можливі травми, та загострення існуючих проблем.
- На фестивалі відбуватиметься фото і ведозйомка, з можливим подальшим використанням матеріалів в рекламних цілях. Беручи участь у фестивалі, ви автоматично даєте згоду в можливості використання фото/відео контенту з вами.
- Передоплату в розмірі 30% вам потрібно буде внести в кінці лютого за проживання\харчування
- Зараз реєстрація передбачає гарантований резерв, менеджери будуть опрацьовувати форму в порядку реєстрації. Тобто хто в списку реєструвався швидше, з тим зв’язуватимуться першими, і учасник матиме більше варіантів для вибору проживання.
- Участь у фестивалі можлива тільки за умови проживання\харчування на весь період фестивалю з 21 по 25 серпня включно (також допускається довше проживання\харчування). Не можна проживати не харчуючись, не можна проживати тільки частину фестивалю. Зате можна і вітається приїжджати швидше і їхати пізніше, щоб відпустка пройшла на повну ;)
- Точна вартість проживання харчування буде на кінці лютого. Як ви здогадуєтеся ціни будуть МЕГА доступні в самий розпал сезону. Орієнтовні ціни за проживання від 300 грн.\доба. Харчування в районі 300 грн.
- ХАРЧУВАННЯ ТІЛЬКИ ВЕГЕТАРІАНСЬКЕ, прохання врахувати це приїжджаючи самим і особливо беручи із собою сім’ю\друзів. Думаємо не проблема для людей які вживають м'ясо в рамках експерименту 5 днів його не їсти, але попереднього фестивалю були моменти, тому окремо акцентуємо на цьому увагу.
- На фестивалі заборонений алкоголь, куріння, шашлики.
- Всього 300 місць, тому велике прохання, якщо ви їдете із компанією, залучайте їх до програми фесту. Ми створюємо такі доступні умови саме для трансформацій людей.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Прізвище
Ім'я
Місто
Телефон
Мейл
Коментар (чи ви їдете самі? чи вам потрібен окремий номер? чи ви хочете підселитися до інших учасників фестивалю? ...)
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy