SEFERBERLİK İLETİŞİM FORMU
Merhaba, Teknik Eğitim Vakfı (TEKEV) olarak, Ocak 2020 de başlattığımız, Teknik Eğitim SEFERBERLİĞİ, MALESEF Mart 2020 de COVİT19 Salgını ile aksamış, nihayet Ramazan Bayramı ile seyrini yaşanabilir düzeye düşürmüştür.
Ocak 2020 den Mart 2020 ye kadar bu seferberliğe gönül veren kahramanların hemen hepsi, bu salgın sürecinde milleti için özveri ile çalışıp, dezenfektan, maske, siper gibi ihtiyaçları üreterek, ülkenin geleceğini omuzlamış kahramanlardır.
Hiç yaşanmamış olmasını arzu ettiğimiz bu salgın bize, böyle zor günlerde nasıl kenetlenebildiğimizi de göstermiş oldu. Teşekkürler MESLEK LİSELERİ, MESLEKİ EĞİTİM MERKEZLERİ ve HALK EĞİTİM MERKEZLERİ.
Salgın dayanışması ile oluşan sinerjiyi kaybetmeden, ilan ettiğimiz seferberlikte yapılması planlanan bütün faaliyetlere kaldığımız yerden devam edelim.
Bu bağlamda, bu seferberlikte bize destek veren ve bu desteği takdir eden bütün gönüldaşlarımıza açık olan bu iletişim formunu doldurarak, yaptığımız, yapacağımız etkinliklerden haberdar olmak, destek vermek ve geliştirmek için akıl birliği oluşturalım. Bu birliğe çok ihtiyacımız var. Birlikte daha güçlü olacağız.
Bu form sizi TEKEV GÖNÜLLÜSÜ yapacaktır. Lütfen aşağıdaki soruları cevaplayınız.

(Teknik Eğitim Vakfı tarafından oluşturulmuştur. www.tekev.org.tr/etkinlikler.php adresinden inceleyebilirsiniz.)
ADINIZ SOYADINIZ *
E POSTA ADRESİ *
CEP TELEFONU
HANGİ OKUL MEZUNUSUNUZ? *
IŞ POZİSYONUNUZ? *
Mesleki Alanınızı ve Dalınızı belirtir misiniz? *
Yaşadığınız Şehir? *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy