ХРИСТИЯНСЬКА МЕДІА КОНФЕРЕНЦІЯ 2021
15, 16, 17 квітня у Києві відбудеться Християнська Медіа Конференція для навчання і спілкування віруючих медійників різного профілю і спрямування. У програмі передбачені динамічні навчальні презентації та практичні майстер-класи. А також – індивідуальні консультації спікерів, корисні контакти для співпраці з колегами, натхнення і нові ідеї. Християнська Медіа Конференція – must visit подія длямедійних однодумців! Організатори – Асоціація «Новомедіа» (Україна) та MEDIAllianceInternational (США).

Захід здобув репутацію якісного освітнього інтенсиву з максимальною кількістю практичних знань у контексті медіа служіння. Журналісти та медіа-менеджери, які сповідують християнські принципи, виступатимуть на Конференції.

Як змінити інформвідділ церкви, де взяти глядачів на YouTube, яка альтернатива Facebook та Twitter, про що писати і знімати, що робити з Telegram, чиє майбутнє у церковних сайтів, навіщо і як взаємодіяти з медіа, нове дихання для телерадіо – про це та інше йтиметься на Християнській Медіа Конференції 2021.

Спікери поділяться власним досвідом проб і здобутків в професії, розкажуть історії з власного життя і на прикладах презентують нові інструменти медіауспіху. Під час Конференції гарантується незабутня атмосфера, а формат нетворкінгу на заході сприяє професійним знайомствам та встановленню тісної співпраці.

ДЛЯ УЧАСТІ НЕОБХІДНО ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ!

Реєстраційний внесок: 199 грн – на загальних підставах, 149 грн – членам Асоціації «Новомедіа» за наявності посвідчення.

Кошти надіслати на карту ПриватБанку: 4246 0010 3010 7548 та написати SMS про сплату за номером +38 (050) 783-2633.

Адреса проведення конференції: Київ, вулиця Інститутська, 4, готель «Україна» (станція метро «Хрещатик», «Майдан Незалежності»).

Розклад: 15-17 квітня, 10:00-18:00.

Всі деталі – в офісі Асоціації «Новомедіа»: +38 (050) 783-2633, mail@novomedia.org
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Прізвище *
Ім'я *
Е-mail *
Телефон *
Посилання на профіль у Facebook (необхідно для швидкої комунікації та оперативного отримання інформації). *
Місто *
Церква/організація *
Рід діяльності *
Даю згоду на збір, обробку, використання та збереження моїх персональних даних відповідно до норм українського законодавства *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Ассоциация "НОВОМЕДИА". Report Abuse