Kontsert "Ood sügisele" 20.11.2016 - piletite eelmüük
Aeg: P, 20.11.2016 kell 17.00
Koht: Tartu Ülikooli aula
Pilet: 7€/5€ (toetajapilet 15€)
Piletid saab kätte kohapealt või muul kokkuleppel

Sel sügisel juhatab Tartu Ülikooli Akadeemilist Naiskoori noor ja särav Benjamin Kirk. Naiskoori ja Kirki koostöö esimesed viljad on publiku ees pühapäeval 20. novembril kell 17.00 Tartu Ülikooli aulas. Te kuulete naiskoori esituses peamiselt uut, aga sekka ka tuttavamat repertuaari: Grigorjeva "Pesn Presvjatoj Bogoroditse", Ikebe põhja-jaapani laul, teadaolevalt maailma vanim 4-häälne teos Perotinuselt ning Tormise "Sügismaastikud". Repertuaar on väga huvitav, ilus ja mõtteist pakatav.
Vahetekste loeb Kaija M Kalvet.

Lisaks mainitud maiuspaladele kuuleb publik meile väga erilise 3-osalise teose "To Autumn" esmaettekannet (sõnad John Keats). Kirk kirjutas selle Sander Pehkiga kahasse justnimelt oma esimesele koorile - Tartu Ülikooli Akadeemilisele Naiskoorile.

Olete väga oodatud!

Küsimuste korral pöörduge palun mariel.siin@gmail.com (Mariel Luuk, I alt)

Teie nimi *
Your answer
Teie e-post *
Your answer
Teie soovitud piletid (7€/5€/15€) *
Nt "2x sooduspilet, 1xtoetajapilet". Piletisumma palume üle kanda MTÜ Tartu Ülikooli Akadeemilise Naiskoori arveldusarvele EE792200001120073097. Selgituseks nt "Kontsert Ood sügisele - 2x sooduspilet, 1xtoetajapilet"
Your answer
Kui olete tulemas kontserdile Tartust väljastpoolt ja otsite reisikaaslast (või oleksite nõus ise transporti pakkuma), siis andke sellest märku siin!
Huvi korral kirjutage ka, kust olete startimas, kuhu pärast kontserti suundumas.
Your answer
Muud küsimused / tähelepanekud
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service