Форум "Здоров'я нації. Роль стовбурових клітин в процесі регенерації".
РЕЄСТРАЦІЯ ЗАКІНЧЕНА!
Ви можете залишити свої дані для наступних проектів.

18 липня у Центрі дитячої кардіології та кардіохірургії відбудеться одноденний форум в галузі регенеративної медицини, де головним лектором виступить спеціальний гість - топовий біоінженер в області регенеративної медицини, професор Ентоні Атала (США). Ентоні Атала - експерт в області вирощування людських клітин, тканин і органів.

Атала - директор Інституту регенеративної медицини Уейк Форест (Північна Кароліна, США), практикуючий хірург і дослідник. Журнал Scientific American назвав його «лікарем року» (Medical Treatments Leader of the Year) за досягнення в області регенерації клітин, тканин і органів. У 2008 році журнал Esquire включив його в число 75 найвпливовіших людей XXI століття.

ОРГАНІЗАТОРИ:

Ілля Ємець - Директор Державної установи «Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України», професор кафедри дитячої кардіології та кардіохірургії НМАПО ім. П.Л. Шупика, доктор медичних наук, професор, Заслужений лікар України, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки.
Ілля Ємець з 1992 року першим в Україні та на пострадянському просторі почав успішно оперувати немовлят зі складними вадами серця, вперше впровадив заміну аортального клапана легеневим аутотрансплантатом; розробив власні методики реконструкції вихідного тракту правого шлуночка при цій операції, що підтверджено патентом на вихід.

Дмитро Буряк - співзасновник наукового парку Cardio Plus, бізнес партнер Ентоні Атала.


ПРОГРАМА ФОРУМУ:

Місце проведення - корпус №1, вул.Чорновола, 28/1;
Час проведення - з 11:00 до 13:00

11:00 – 11:10 Відкриття форуму - директор Центру дитячої кардіології та кардіохірургії, професор Ілля Ємець.
11:10 – 11:15 Вступне слово - головний організатор Дмитро Буряк.
11:10 – 12:10 Доповідь - професор Ентоні Атала
12:10 – 12:20 Обговорення питань
12:20 – 12:25 Відео зв'язок з операційоною
12:25 – 12:55 Доповідь - професор Ілля Ємець.


Email address *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms