Аплікаційна форма II відкритого Всеукраїнського фестивалю-конкурсу естрадних співаків "Мелодія кохання-2017"
Фестиваль-конкурс проводиться щорічно. II відкритий Фестиваль-конкурс проводиться у м.Кривому Розі 13 – 15 лютого 2017 року в приміщенні актової зали Криворізького державного педагогічного університету (м. Кривий Ріг, проспект Гагаріна, 54) і присвячений Дню закоханих. Положення про Фестиваль-конкурс розміщене на офіційному веб-сайті університету: http://kdpu.edu.ua/sotsialno-hromadska-diialnist/konkursy-ta-proekty/konkurs-melodiia-kokhannia.html.
Концепція Фестивалю-конкурсу ґрунтується на поєднанні уявлень про кохання як загальнолюдське почуття; любов до Батьківщини як вищу ступінь вияву почуттів; мелодію як форму втілення високих почуттів.
Фестиваль-конкурс триває три конкурсних дні:
Перший (13 лютого 2017 р.) та другий (14 лютого 2017 р.) – дні конкурсного відбору згідно з графіком, який буде оприлюднений 9 лютого 2017 р. на сторінці Фестивалю-конкурсу за адресою: http://kdpu.edu.ua/sotsialno-hromadska-diialnist/konkursy-ta-proekty/konkurs-melodiia-kokhannia.html. Третій день – гала-концерт та нагородження переможців – 15 лютого 2017 р. о 14.00. Гала-концерт проводиться у форматі благодійного заходу.
Залежно від кількості учасників, за рішення організаційного комітету, конкурсний відбір може бути проведений за один день. За таких умов гала-концерт проводиться 14 лютого 2017 р.
До участі в Фестивалі-конкурсі допускаються окремі виконавці та колективи з усіх областей України та з інших держав у складі осіб віком від 13 років. Для колективів кількість учасників не повинна перевищувати шести осіб.
Для учасників Фестивалю-конкурсу встановлюються такі категорії:
категорії відповідно до професійної підготовленості виконавців:
- «професійні виконавці»;
- «аматори»;
вікові категорії:
- «естрадні виконавці у віці від 13 до 16 років»;
- «естрадні виконавці у віці від 16 до 18 років»;
- «естрадні виконавці у віці 18 років і старші».
Учасник може представити конкурсну програму в одній з таких номінацій:
- сольний спів;
- ансамблевий спів.
Кожен учасник представляє підготовлену ним конкурсну програму в певній номінації та віковій категорії.
Конкурсна програма кожного учасника Фестивалю-конкурсу передбачає виконання ним двох самостійно обраних естрадних творів різного характеру. Загальна тривалість двох номерів не може перевищувати 8 хвилин.
Результати кожного конкурсного дня оформлюються відповідними протоколами.
За результатами кожного конкурсного дня, відповідно до рішення журі, визначаються та після завершення виступів учасників кожної номінації оголошуються учасники гала-концерту.
Для участі в Фестивалі-конкурсі учасники заповнюють аплікаційну форму: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeTLKHQv1slh1pDav-hw2-4M_66R8ltRzYnbVocGfjrfYxAmA/viewform .
Для участі в Фестивалі-конкурсі учасники повинні надіслати заповнену аплікаційну форму до 18.00 9 лютого 2017 року.
Заявки, оформлені з порушенням вимог або надіслані із запізненням, не розглядаються.
Списки учасників будуть оприлюднені на сторінці Фестивалю-конкурсу за адресою: www.kdpu.edu.ua, розділ «Соціально-громадська діяльність», підрозділ «Конкурси та проекти» до 20.00 9 лютого 2017 р.
Інформація про учасників Фестивалю-конкурсу надається із урахуванням вимог Закону України «Про захист персональних даних».
Реєстрація учасників здійснюється в перший конкурсний день із 8.00 год., але не пізніше, ніж за одну годину до початку виступу номінанта. Під час реєстрації учасник здійснює благодійний внесок у формі безповоротної благодійної допомоги та надає ксерокопії таких документів: документ, що посвідчує особу (паспорт або свідоцтво про народження), ідентифікаційний код.
Для учасників Фестивалю-конкурсу передбачене проведення репетицій у формі консультацій. Репетиції проводяться членами журі – провідними доцентами кафедри методики музичного виховання, співу та хорового диригування Криворізького державного педагогічного університету 10 лютого 2017 р. у приміщенні актової зали навчального корпусу № 1 Криворізького державного педагогічного університету (проспект Гагаріна, 54) відповідно до розкладу (додаток 2).
Виступи учасників Фестивалю-конкурсу відбуваються під музичний супровід із використанням фонограми «мінус», музичного інструменту або a’capella в порядку, наданому в заявці.
Кожен учасник Фестивалю-конкурсу надає звукооператору під час репетицій або в перервах між номінаціями фонограму«мінус» музичного супроводу на окремому носії (бажано флеш-пам’ять).
Порядок виступів учасників Конкурсу встановлює оргкомітет до 18.00 год. 11 лютого 2017 р.
У день проведення гала-концерту у приміщенні актової зали навчального корпусу музично-педагогічного відділення факультету мистецтв відповідно до графіка (додаток 3) відбудуться безкоштовні майстер-класи.
Фестиваль-конкурс є некомерційним заходом. Організаційні витрати на проведення Фестивалю-конкурсу здійснюються за рахунок коштів організаторів та не заборонених чинним законодавством добровільних пожертвувань учасників і спонсорів.
Рекомендований розмір благодійних пожертвувань на одного учасника становить:
- солісти – 250,00 грн.,
- дуети – по 150,00 грн.,
- тріо – по 100,00 грн.,
- ансамблі – по 75,00 грн. з учасника.
Кошти вносяться особисто виконавцем та (для ансамблів) керівником або відповідальною особою під час реєстрації в к. 208 (бухгалтерія профкому) навчального корпусу № 1. Також добровільні пожертування можна внести на розрахунковий рахунок первинної профспілкової організації КДПУ: 26006053508591 в ПАТ КБ "Приватбанк", МФО 305750. У графі "Призначення платежу" зазначити "Добровільні пожертвування від (указати своє прізвище, ім*я, по батькові)".
Витрати на відрядження учасників Фестивалю-конкурсу (проїзд, добові) забезпечує сторона, яка відряджає.
За необхідності організатори забезпечують учасникам Фестивалю-конкурсу проживання у студентських гуртожитках університету. Вартість ліжко-місця (станом на 01.12.2016 р.) складає 25,14 грн. на добу.
Результати Фестивалю-конкурсу підводяться окремо для кожного конкурсного дня.
За результатами конкурсних днів нагороджуються лауреати Фестивалю-конкурсу та оголошуються учасники гала-концерту.
Переможці Фестивалю-конкурсу нагороджуються дипломами, цінними та пам’ятними подарунками під час гала-концерту відповідно до встановлених категорій.
За рішенням журі можуть встановлюватися спеціальні призи в окремих номінаціях.
Поштова та фактична адреса організаторів Фестивалю-конкурсу: 50086, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, проспект Гагаріна, 54, Криворізький державний педагогічний університет.
- Координатор із загальних питань, умов та порядку проведення Фестивалю-конкурсу – Баруліна Юлія Олександрівна – керівник студентського клубу: (067) 595-32-92; julja.barulina@gmail.com;
- Координатор з питань поселення – Ярошенко Олена Миколаївна – старший викладач кафедри музикознавства, інструментальної та хореографічної підготовки: (096) 420-21-10; ya.roshen.k@rambler.ru.
- оординатор з питань безповоротної благодійної та спонсорської допомоги – Глухова Лілія Леонідівна – головний бухгалтер первинної профспілкової організації: (0564) 71-58-52; (096) 556-20-00.
Маршрут слідування до місця проведення Фестивалю-конкурсу:
- від зупинки громадського транспорту «Автовокзал»: одна зупинка пішки в напрямку 95-го кварталу або одна зупинка тролейбусом будь-якого маршруту;
- від зупинки залізничного транспорту «Кривий Ріг-Головний»: маршрутне таксі № 307 до зупинки громадського транспорту «Педагогічний університет».
Прізвище, ім*я, по батькові учасника *
Your answer
Число, місяць і рік народження *
Your answer
Назва закладу і курс навчання (для осіб, які навчаються) *
Your answer
Місце роботи і посада (для працівників) *
Your answer
П.І.Б. керівника, його посада, науковий ступінь та вчене звання (за наявності) *
Your answer
Рівень музичної підготовки учасника *
Your answer
Коротка творча біографія учасника *
Your answer
Домашня адреса *
Your answer
Мобільний телефон *
Your answer
Електронна пошта *
Your answer
Професійна категорія, в якій будете виступати *
Вікова категорія, в якій будете виступати *
Номінація, в якій будете виступати *
Конкурсна програма (вказати авторів, назву і тривалість кожного із двох творів конкурсної програми) *
Your answer
З умовами Фестивалю-конкурсу ознайомлений і їх приймаю *
Поселення в студентський гуртожиток: *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms