Marmara Bölgesinde Yer Alan Yerel Yönetimlerin ve Sivil Toplumun İklim Değişikliği ile Mücadele Kapasitelerinin Geliştirilmesi Projesi | STK Anketi
Hollanda Dışişleri Bakanlığı tarafından finanse edilen MATRA Programı kapsamında geliştirilen ve WRI Türkiye ile Marmara Belediyeler Birliği ortaklığında yürütülen “Marmara Bölgesi'nde Yer Alan Yerel Yönetimlerin ve Sivil Toplumun İklim Değişikliği ile Mücadele Kapasitelerinin Geliştirilmesi” başlıklı proje süresince belediyeler ve STK'lar için kapsamlı bir kapasite geliştirme programı oluşturulacaktır. Bu kapasite geliştirme programı, iklim değişikliğiyle mücadelede, Marmara Bölgesi'ndeki yerel yönetimlerin ve STK'ların iklim yönetişim kapasitesinin artırılmasını amaçlamaktadır. 

Proje kapsamında hazırlanacak öğrenme programları, bölgedeki yerel yönetimlerin ve iklim ve çevre koruma alanlarında faaliyet gösteren yerel sivil toplum kuruluşlarının karşılaştığı temel sorunlar dikkate alınarak geliştirilecektir.

NOT: Formu doldurarak projenin gelişimine katkıda bulunan STK'lara, proje kapsamında düzenlenecek öğrenme programlarında katılım önceliği sağlanacaktır.

Anketin tamamlanma süresi ortalama 12 dakikadır. 
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Çalıştığınız organizasyonun adı nedir? *
Çalıştığınız organizasyon hangi ilde bulunmaktadır? *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy