Тренінг з основ спілкування

Як краще та глибше пізнати себе та оточуючих? Як розвивати довіру, інтуіцію та усвідомлення своєї ролі у колективі та стилю поведінки? Психологиня Аліна Степанова запрошує дорослих знайти відповіді на ці питання у п'ятницю, 24 листопада о 16:00 (тривалість - біля 1,5 години). Зустрічаємося в освітньо-культурному просторі "Гончаренко центр Кропивницький".

Пані Аліна Степанова - психологиня, яка має більш ніж п'ятирічний досвід роботи з дорослими та дітьми, випускниця ЦДУ ім. Володимира Винниченка, працює зокрема у площині глибинної психології, пройшла більше 900 годин додаткового навчання задля підвищення кваліфікації.

Якщо вам цікаво взяти участь, будь ласка, зареєструйтеся у формі, щоб організатори знали, на яку кількість людей готувати вправи під час тренінгу 
https://cutt.ly/1wUEmzoL - і далі без додаткових нагадувань чи запрошень приходьте у п'ятницю, 24 листопада о 16:00 до Гончаренко центру за адресою вул. Велика Перспективна, 4а.

БЕЗПЕКА
: У разі настання повітряної тривоги Гончаренко центр не припиняє роботу, але ви можете піти в укриття поруч (у готелі "Рейкарц" або на фабриці "Зорянка") заради вашої безпеки. ДІТЕЙ та ПІДЛІТКІВ віком до 18 років (навіть разом із батьками) ми не можемо запрошувати на заходи у Гончаренко Центрі з огляду на військовий стан та політику безпеки.

Нагадаємо, що засновник мережі безкоштовних освітньо-культурних просторів "Гончаренко центр" - це народний депутат України, віце-президент Комітету з міграції, біженців Парламентської Асамблеї Ради Європи Олексій Гончаренко.  Участь у всіх заходах у Гончаренко центрі, з огляду на місію, яку Олексій та його команда втілюють у життя, завжди безкоштовна! Слідкуйте за діяльністю Олексія Гончаренка у телеграмі - https://t.me/oleksiihoncharenko або дивіться відео на платформі https://www.youtube.com/@AlexGoncharenko 

Щоб бути у курсі новин, підписуйтесь на наш канал у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop  та Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop або у Фейсбуці - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKrop

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Напишіть ваше, будь ласка, ваше прізвище, ім‘я та по батькові
*
Напишіть ваш номер телефону, будь ласка
*
Вказуйте будь ласка номер, на якому у вас ВАЙБЕР, щоб ми могли вам написати у разі змін у графіку заходів центру
Напишіть ваш день, місяць і рік народження, будь ласка
*
На цей захід запрошуються повнолітні люди віком 18+, тож вказуйте і рік народження будь ласка!
Подаючи цю заявку, я розумію, що перебувати у Гончаренко центрі під впливом алкоголю чи наркотичних речовин, а також зі зброєю, якщо я не виконую у цей момент службові повноваження як військовий чи правоохоронець, заборонено. У разі, якщо адміністрація центру має підозри щодо того, що я у стані алкогольного чи наркотичного сп‘яніння, я погоджуюся покинути простір.
*
Відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VI від 01.06.2010р. я даю згоду і дозволяю здійснювати обробку своїх персональних даних (ім'я, прізвище, адреса електронної скриньки тощо), включаючи збір, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення, використання, знищення персональних даних, з метою збору й обробки статистичної інформації та проведення маркетингових досліджень, інформування про заходи та можливості Гончаренко центру. Відповідно до вимог Цивільного кодексу України, статті 307, даю дозвіл на фото- та відео зйомку відкрито у приміщенні центру у рамках публічних заходів. Згоду на обробку персональних даних відповідно до зазначених вище умов я надаю на 5 (п'ять) років. Я підтверджую, що мені відома мета використання моїх персональних даних, та висловлюю свою згоду на використання моїх персональних даних.
*
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy