Registracija į renginį "Geroji verslo praktika: mažmeninė ir elektroninė prekyba" Klaipėdoje
Verslo pradžioje kyla daug klausimų: kokią juridinę formą pasirinkti, kaip ją užregistruoti, kokius mokesčius reikia mokėti, kokie leidimai yra reikalingi. Tačiau viskas gali būti daug paprasčiau, kai žinai kur kreiptis.

VšĮ „Versli Lietuva“ toliau tęsia renginių ciklą „Geroji verslo praktika“. Šio ciklo metu nagrinėdamos konkrečios verslo sritys, pavyzdžiui, elektroninė prekyba ar maitinimo verslas. Renginio metu aptariamos tinkamiausios verslo formos konkrečiai sričiai bei leidimai ar reikalavimai, kuriuos turi žinoti pradedantysis. Informaciją apie leidimus ir reikalavimus pateikia institucijų darbuotojai, kurie ir išduoda tam tikras paslaugas. Tema aptariama ne tik teoriškai, tačiau ir praktiškai. Renginio metu savo patirtimi dalinasi patyrę verslininkai, pateikia savo įžvalgas ir dalyvius supažindina su realia rinkos situacija.

17:45 – 18:45 val. vyks 40 min. mentorystės sesija, kurios metu patyrę verslo atstovai-mentoriai dalinis savo patirtimi, dalyviai uždavinės klausimus, vyks aktyvi diskusija.

Unikali galimybė – po mentorystės sesijos, susitarti su mentoriumi dėl pusės metų mentorystės programos ir turėti individualias mentorystės sesijas su patyrusiu verslo atstovu mentoriumi, aptariant savo verslo efektyvinimą ir plėtrą.
Viena įžvalga iš profesionalo, geriau nei ilga konsultacija iš mėgėjo.


Renginys vyks konferencijų salėje "Old Mill Conference, Žvejų g. 20, Klaipėda". Renginio pradžia 14:00. Daugiau informacijos apie renginį ir jo programa čia: http://www.verslilietuva.lt/lt/renginiai/geroji-verslo-praktika-mazmenine-ir-elektronine-prekyba-klaipedoje/113 Renginio programa: http://www.verslovartai.lt/uploads//Ma%C5%BEmenin%C4%97%20ir%20elektronin%C4%97%20prekyba.pdf

1. Jūsų vardas, pavardė *
Your answer
2. Jūsų el. pašto adresas *
Your answer
3. Jūsų telefono numeris *
Your answer
4. Ko tikitės iš šio renginio?
Your answer
5. Ar norėtumėte dalyvauti mentorystės/patirties pasidalinimo sesijoje? *
6. Jei norėtumėte dalyvauti mentorystės sesijoje, ar jau esate pradėję savo verslą?
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of VšĮ "Versli Lietuva". Report Abuse - Terms of Service