ДОСЛІДЖЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДИ У США
Дорогі Співвітчизники, Соціологічна Лабораторія Програми соціології Українського католицького університету за підтримки Дослідницького комітету Української Греко-Католицької Церкви США проводить дослідження серед представників української громади у США (Чикаго, Нью-Йорк, Стемфорд (CT) Пітсбург, Тусон) з 12 по 27 серпня 2019 року.
Метою цього дослідження - більш повно зрозуміти чинники, що впливають на створення, підтримку та еволюцію українських спільнот у США, центром яких є Церква; з’ясувати яким чином люди залучаються до діяльності/відвідування церкви УГКЦ в США, або ж навпаки вийшли з неї.

Дослідження проводитиметься у форматі глибинного інтерв’ю (розмова на диктофон) тривалістю близько години часу. Його проводитимуть викладачі Програми соціології Українського католицького університету. Інформація, отримана у ході дослідження, є абсолютно конфіденційною (конфіденційність забезпечується шляхом підписання Вами і дослідником документу, в якому Ви зазначаєте, що дозволяєте робити із записом інтерв’ю).

Дослідження є вкрай важливим для соціологів і з наукової точки зору, і як можливість поспілкуватись із українцями про їхні практики життя за кордоном. Якщо Ви погоджуєтесь взяти участь у цьому проекті, будь ласка, заповніть цю коротку Googl-форму, щоб дослідники/ці могли з Вами сконтактуватись.

Email address *
Ваше ім'я
Your answer
Ваш вік
Your answer
Місто, у якому Ви проживаєте у США
Your answer
До якої Церкви, релігії чи віровизнання Ви себе зараховуєте?
Зазначте, будь ласка, ще Ваш номер телефону, чи Skype за допомогою якого дослідники можуть із Вами сконтактувати *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Ucu.edu.ua. Report Abuse - Terms of Service