Registracija į mokymus „NAMŲ ORGANIZAVIMO PASLAPTYS: kokybiškas gyvenimas kasdien!“
6 nemokami kassavaitiniai vebinarai moterims nuo sausio 21 dienos, 18:00-19:30 val.

ZOOM kambario nuoroda bus išsiųsta tik užsiregistravusiems dalyviams. Registracijoje nurodytu el. paštu bus išsiųsta dalyvio anketa, reikalinga Europos socialinio fondo agentūrai.
Email *
Vardas ir pavardė *
Telefonas *
Gyvenvietė (Vilkaviškio rajone) *
Dėl papildomų klausimų kreiptis į Bendruomeninių šeimos namų socialinę darbuotoją Žaną Buragienę
Tel. 8 676 98 840, el. paštas zanaburagiene@gmail.com
Kursų aprašymas
NAMŲ ORGANIZAVIMO PASLAPTYS: kokybiškas gyvenimas kasdien!
Kviečiame į susitikimus su Giedre Bagdoniene – Tvarkos maniake, namų reikalų žinove, kuriuose giliai, detaliai bus aptariama namų tema, pradedant namų revizija ir baigiant namų jaukumo kūrimu bei darniais tarpusavio santykiais su artimiausiais.
********
Ar pastebėjote, kad įžengus į vienus namus juose labai gera būti, nesinori išeiti, vyrauja tvarka, daiktai turi savo vietas ir viskas savo vietose? O įžengus į kito namus – mus pasitinka chaosas, nes daiktų daug ir jie gyvena visur – pradedant stalviršiais, baigiant grindimis ir miegamojo lova. Ką apie mus kitiems kalba mūsų namai, kambarys ir jame esantys daiktai? Ar galime iš esančių daiktų nuspėti žmogaus charakterį, pomėgius, silpnybes ir vertybes? Ar visi jūsų daiktai yra reikalingi, naudingi ir teikia džiaugsmą?
Būtent dabar yra pats tinkamiausias laikas kitu žvilgsniu pažvelgti į mus supančią aplinką ir pastebėti, o kas gi vyksta mūsų namuose? Kaip juose jaučiamės mes pačios ir mūsų artimieji? Ar gera juose būti, o gal žvilgsnis nuolat kliūva už ne vietoje padėtų, ar nebe mielų daiktų, kuriuos kažkodėl sunku paleisti iš savo gyvenimo? O gal jau kurį laiką planuojate iš esmės sutvarkyti savo namus, bet vis laukiate ateinančio įkvėpimo, ryžto ar tinkamo laiko?
Namų tvarkymas – svarbus apsivalymo ir atsinaujinimo simbolis. Nusprendę iš pagrindų sutvarkyti namus, keičiame savo vidinį pasaulį, sumažinamę vidinę įtampą, nusiraminame ir atsiveriame permainoms bei naujoms galimybėms. Sutvarkyti namai – tai mūsų meno kūrinys, tai dovana, kurią dovanojame sau ir visiems, kurie mūsų namuose svečiuosis.
*****
SUSITIKIMŲ METU:
 sužinosite VISĄ TIESĄ apie šlamštą ir kaip jo atsikratyti visam laikui;
 sužinosite pačius efektyviausius ir geriausius metodus, kurie padeda sutvarkyti savo namus iš ESMĖS;
 išmoksite tvarkyti namus EFEKTYVIAI ir per kuo TRUMPESNĮ laiką;
 sužinosite, kokius daiktus namuose VERTA PASILIKTI ir kaip juos atsirinkti;
 susikursite KASDIENES RUTINAS, padėsiančias pasirūpinti namais nepastebimai;
 įsikvėpsite ir pajausite ENTUZIAZMĄ rūpintis savo namais;
 sužinosite, ką daryti norint būti SĖKMINGA ir ATSIPALAIDAVUSIA savo namų šeimininke;
 gausite atsakymus į Jums svarbius namų tvarkymo klausimus;
 prasmingai ir moteriškai praleisite laiką.
Susitikimo metu bus paliesti ir jūsų asmeniniai klausimai, suteikta galimybė diskutuoti ir gauti atsakymus į didžiausius iššūkius namuose.
Numatomi 6 susitikimai po 1,5 val.
*****
Kai aš atradau šias namų tvarkymosi paslaptis, buvau šokiruota - kiek daug laisvo laiko atsirado man ir mano šeimai.
Ieškodama mano buitį keičiančių sprendimų, atradau efektyviausią namų organizavimo sistemą, kuri kas dieną leidžia palaikyti tvarką lengvai ir greitai bei įtraukia visus šeimos narius. Todėl pasidalinsiu unikalia, praktiška sistema, kuri leis turėti tvarkingus namus ir jausti ramybę priimant netikėtus svečius.
Namų organizavimo sistema padeda iš kito požiūrio taško pamatyti namų tvarkymo procesą bei maksimaliai jį palengvinti ir sutrumpinti iki minimumo visam laikui.
Tu gali būti moterimi, kuri nuolat tvarkosi, nori viską sukontroliuoti ir turėti tvarkingus namus, bet viduje jausi įtampą dėl menkiausios netvarkos.
Gali būti moterimi, kuri beveik nesitvarko ir pyksta ant artimųjų bei toliau gyventi chaose.
Arba gali būti moterimi, kuri yra įvaldžiusi tvarkingų namų paslaptis ir gyvena aplinkoje, kurioje daiktus lengva rasti ir jais paprasta naudotis, o Tu mėgaujiesi erdve ir netgi poilsiu namuose.

APIE LEKTORĘ:
Giedrė Bagdonienė – sertifikuota efektyvaus namo tvarkymosi konsultatė (IAP CAREER COLLEGE), knygos “Tvarkos maniakės išpažintis" autorė, Lrytas.tv laidos "Tvarkos maniakės patarimai" vedėja, straipsnių apie namų organizavimą autorė, vedanti seminarus apie efektyvų namų tvarkymą ir konsultuojanti, kaip iš esmės pakeisti namų erdvę į organizuotą, erdvią ir lengvai sutvarkomą. Augindama vaikus ir siekdama palaikyti visapusišką tvarką namuose, ji nuolat domisi efektyviais ir džiaugsmą teikiančiais namų organizavimo metodais, saugia namų aplinka, jaukumo, pasitikėjimo, bendrumo kūrimu namuose ir santykiuose. „Namų sutvarkymas iš esmės gali iš esmės pakeisti ir Jūsų gyvenimą“ – mano Giedrė.
Daugiau info: https://www.facebook.com/tvarkosmagija/

Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy