Pieteikums Tehniskās jaunrades, Elektronikas un Robotikas vasaras interešu izglītības nodarbībām jauniešiem.

No 11. līdz 14. un no 18. līdz 21. augustam paredzētas Tehniskās Jaunrades, Elektronikas un robotikas vasaras nodarbības bērniem, kam ir interese par dizainu un tehnoloģijām, elektroniku, robotiku un programmēšanu.

No plkst. 9:00 līdz 12:00 norisināsies nodarbības 1. līdz 4.klašu skolēniem. Programmā paredzēts veidot inženiertehniskās iemaņas:- konstruēt zemes un gaisa transporta līdzekļus, LEGO robotu programmēšanas pamati. Nodarbības notiks divās grupās, pirmā grupa no 11. līdz 14. augustam (GRUPA NOKOMPLEKTĒTA), otrā grupa no 18.līdz 21.augustam.

No plkst. 13:00-16:00 norisināsies nodarbības 5. līdz 7.klašu skolēniem. Nodarbību laikā tiks veidota padziļināta interese par elektroniku un robotiku, paredzēts veidot elektronikas projektu, kā arī vizuālās programmēšanas un robotu programmēšanas iemaņu attīstīšana. Nodarbīas notiks divās grupās no 11.līdz 14.augustam un no 18. līdz 21.augustam.

Nedēļā no 18. līdz 21. augustam, paredzētas arī nodarbības skolēniem, kas mācās no 8.klases uz augšu. Programmā paredzēts nostiprināt programmēšanas iemaņas un darbu ar elektronikas sistēmām – sensoriem un komunikāciju iekārtām.

Nodarbības norisināsies Siguldas novada Jaunrades centrs Raiņa iela 3. Kopā tiek veidotas 5 dalībnieku grupas, katrā grupā dalībnieku skaits līdz 10 bērniem. Nodarbības ir bezmaksas un dalībnieku dalība tiks apstiprināta pēc pieteikumiem līdz 10.augustam. Apstiprinātajiem dalībniekiem pirmajā dienā nepieciešams iesniegt pieteikumu un apliecinājumu par veselības stāvokli (vecāku/aizbildņu apliecinājums saistībā ar COVID-19).
Pieteikšanās -
Dalībnieka vārds uzvārds *
Dalībnieka klase kurā mācās (mācīsies no 2020. 1.septembra) *
Vecāka (Aizbildņa) vārds uzvārds *
Vecāka (Aizbildņa) kontakttālrunis *
Izvēlētā grupa (lūgums skatīties precīzi - ar norises datumiem un laikiem) *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy