Mercedes-Benz classic & market
Mercedes-Benz classic & market on Mercedes-Benz Eesti klubi poolt korraldatav peamiselt Mercedes-Benz entusiastidele mõeldud üritustesari.

11.09.2022 ootame kõiki vähemalt 25 aastase korraliku ja ilusa Mercedes-Benz sõidukiga aadressile Suur-Sõjamäe 37A (Pakendikeskuse territoorium lennujaama lõpul) ning rivistame meie lemmikmarki sõidukid ülesse.
Kindlasti on oodatud üritusele ka kõikide uuemate Mercedes-Benz sõidukite omanikud, neilegi oleme planeerinud eraldi parkimisala.

Ürituse raames tutvume ilusate Mercedes-Benz mudelitega ning külalised valivad ka enda lemmikud välja, mis saavad  klubi poolt autasustatud. Sama ürituse raames korraldame lisaks väikese varuosade turuplatsi, kuhu kõik soovijad saavad tulla müüma ja soetama Mercedes-Benz sõidukitega seotud varuosasid ja esemeid.
Klubi kodulehele koondame selle kohase teavituse ka ülesse ning jooksvalt lisame infot, milliseid varuosasid võiks ürituselt leida.
NB! Turu kohta teeme täiendava registreerimisvormi

Kohapeal on ka väljas Mercedes-Benz Eesti klubi butiik, kust saab soetada klubi logodega meeneid, lisaks ei pea keegi külastajatest ka tühja kõhtu kannatama, kuna oleme üritusele kaasanud ka foodtrucki.

Ametlikele Mercedes-Benz Eesti klubi liikmetele on avatud VIP lounge, kus saab kergelt keha kinnitada ning kohvitassiga teiste klubilistega juttu puhuda.

Kui Teil on ilus ja vähemalt 25 aastane Mercedes-Benz sõiduk, siis pange ennast üritusele kirja ning garanteerime Teile parkimiskoha teiste ilusate klassikaliste Mercedes-Benz sõidukite kõrval.

Mercedes-Benz Eesti klubi juhatus ja korraldustiim annavad endast parima, et üritus oleks kõikidele meeldejääv ning annaks jaksu oma auto eest edasi hoolt kanda. Loodetavasti saate ürituselt ka juurde häid kontakte ning ka võimaluse endale sobiv auto soetada, kuna anname kõikidele osalejatele ka võimaluse enda hobiautole müügihind määrata.

Täiendava info saamiseks pöörduge meie poole maili teel info@clubmb.ee - vastame vähemalt 24h jooksul.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Teie ees ja perenimi
*
Teie telefoninumber
*
Teie sõiduki mudel
*
Teie sõiduki reg. number
*
Teie sõiduki mootor ja võimsus
*
Teie sõiduki väljalaskeaasta
*
Teie sõiduki lisavarustus ja täiendav informatsioon
*
Lisainfo, mida peate vajalikuks teavitada
Kas on ka müügisoov ja mis hinnaga
Palun saada meile ka pilte oma autost
*
Palun anna nõusolek oma autost saadetud pildi jagamise kohta erinevatel sotsiaalmeedia kontodel ning klubi kodulehel (Facebook, instagram) Pildid saada mailile info@clubmb.ee
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy