Hliněné sdílení 2020
Přihlašovací formulář na akci organizovanou Sdružením hliněného stavitelství z.s. (SHS) a spolupořádanou Fakultou architektury, VUT v Brně.

Hliněné sdílení 2020 s podtitulem Hlína v moderních stavbách se uskuteční v pátek 7. 2. 2020 v 15:30 na Fakultě architektury, Poříčí 273/5, 639 00 Brno; vstupné dobrovolné.
Email address *
Bez názvu
Jméno a příjmení *
Your answer
Kontaktní telefon
Your answer
Poznámka / různé
Zde zadejte doplňující informace, přání či dotazy.
Your answer
Souhlas se zpracováním osobních údajů *
SHS Vámi vyplněné osobní údaje zpracuje a bude využívat po přípravu Hliněného sdílení. Vaše údaje budou archivovány po dobu max 5-ti let a poté budou bez náhrady vymazány. Bez souhlasu se zpracováním osobních údajů nelze provést registraci.
Required
Souhlas se zařazením do rozesílací databáze SHS
SHS Vámi vyplněné osobní údaje zpracuje a do naší interní databáze zapíšeme Vaše jméno, emailovou adresu, telefon a datum registrace . Naše databáze slouží pro rozesílání informací o akcích týkajících se hliněného stavitelství a o činnosti SHS (max. 6x ročně). Vaše údaje budou archivovány po dobu 15-ti let a poté budete vyzváni o znovu potvrzení souhlasu se zařazením do rozesílací databáze SHS. Souhlas se zařazením do rozesílací databáze SHS lze kdykoli zrušit zasláním emailu s textem: Žádám o vyřazení z rozesílací databáze SHS a smazání všech osobních údajů spojených s mou emailovou adresou.
Doplňující informace
Vyplněním formuláře Vám bude rezervováno místo v posluchárně a den před akcí Vám bude zaslán emailem aktualizovaný seznam přednášek.

Další podrobnosti možno získat na:
- webových stránkách www.hlina.info
- facebooku: https://www.facebook.com/hlinene.stavitelstvi/
- emailu: info@hlina.info
- telefonu: 604 208 111

Aktualizovaný program:
https://drive.google.com/file/d/18eubCITUaclAew7nC6Gx0A7-Z3AXBHyh/view?usp=sharing
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy