Заявка на участь в освітньому форумі "Придніпров'я 2017"
для ВНЗ та організацій
Повна назва закладу освіти/підприємства
На українській та англійській мові
Your answer
Просимо зарезервувати площу (кв.м.)
Your answer
Адреса
На українській та англійській мовах
Your answer
тел./факс
Your answer
е-mail
Your answer
Сайт
Your answer
Керівник
(П.І.Б., посада, тел.)
Your answer
Головний бухгалтер
(П.І.Б., тел.)
Your answer
Контактна особа
(П.І.Б., посада, роб.тел., моб.тел., e-mail)
Your answer
Форма участі
НАПИС НА ФРИЗІ СТЕНДУ
Назва закладу освіти/підприємства наноситься стандартним однокольоровим шрифтом. У вартість обладнаної площі входить 20 символів. Додаткові написи/символи/логотипи на фризовій панелі оплачуються окремо. Будь ласка, заповніть друкованими великими літерами.
Your answer
ІНФОРМАЦІЯ ДО КАТАЛОГУ
Інформація в офіційний каталог подається українською та англійською мовами в електронному вигляді не пізніше 01.11.2017 р. на електронну адресу info@eduforum.com.ua.
Додаткові рекламні можливості
Required
У випадку несвоєчасного надання інформації, неналежного оформлення або невідповідного змісту, Організатор залишає за собою право не розміщувати інформацію в каталозі. Вимоги до подачі інформації: повна назва; поштова адреса; телефони (із вказаним кодом міста); факс; е-mail, http; текстова інформація про діяльність та здобутки, але не більше 500 знаків кожною мовою, не враховуючи контактних даних.
Текстова інформація подається в форматі *.doc (Microsoft Word) розмір шрифта - 12 (гарнітура Times New Roman), інтервал – 1,0; логотипи подаються окремим файлом з відповідною назвою закладу/підприємства в форматі *.ai, *.eps (Adobe Illustrator). Двома мовами необхідно надати не тільки текст, але обов’язково і контактні дані та назву закладу освіти/підприємства. Приклад оформлення інформації для розміщення в каталозі виставки (Додаток № 2), для колективних стендів (Додаток № 3).
Маєте питання?
Звертайтесь за номером +38 (056) 785 89 21
Останній термін подачі Заявки – 01.11.2017 рік
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms