Ankieta jakości pracy farmaceutów w aptekach ogólnodostępnych i szpitalnych na terenie Polski.
Ankieta skierowana jest do farmaceutów, kierowników aptek ogólnodostępnych i szpitalnych. Badanie zostało przygotowane wspólnie z Pharmacy Defence Association (PDA) z Wielkiej Brytanii, przez Związek Zawodowy Pracowników Farmacji (ZZPF). Celem ankiety jest zbadanie, czy polscy farmaceuci poddawani są presji przez polskich pracodawców w celu maksymalizacji zysków i czy przez to narażane jest zdrowie pacjentów. Możliwe, że w/w problemy nie występują w Polsce, a farmaceuci są w pełni zadowoleni z sytuacji na rynku pracy. Uzyskane wyniki porównamy do wyników podobnych badań przeprowadzonych w innych krajach europejskich. ZZPF chce rozpocząć nową jakość komunikowania się z decydentami w Polsce, poprzez przedstawianie rzetelnych analiz naukowych. Powyższe badanie potwierdzi albo zaprzeczy kreowanej przez media branżowe hipotezie patologii na rynku aptecznym w Polsce. Zachęcamy do wypełnienia ankiety wszystkich farmaceutów. Dzięki Państwa zaangażowaniu będziemy mogli otrzymać pełny obraz jakości warunków pracy.
Kto jest twoim pracodawcą?
Forma zatrudnienia:
Jak często zapewniony jest odpowiednio wykwalifikowany personel, aby zapewnić bezpieczeństwo i skuteczność świadczenia usług aptecznych?
Jak często twój pracodawca zapewnia zastępstwo personelu, gdy zaczyna się okres planowanego lub nieplanowanego urlopu w aptece, po to, aby zapewnić bezpieczeństwo i skuteczność świadczenia usług farmaceutycznych?
Jak często zdarza się, że jesteś sama/sam w aptece?
Jak często musisz wykonywać zadania, które nie wynikają z Twojej umowy o pracę?
Jak często znajdujesz się w sytuacji, w której komercyjne aktywności twojego pracodawcy mają wpływ na zdrowie, bezpieczeństwo lub samopoczucie pacjentów oraz były niezgodne z twoim profesjonalnym osądem?
Jak często znajdujesz się w sytuacji, kiedy cięcia finansowe przeprowadzone przez pracodawcę mają bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo pacjentów?
Płeć
Wiek
Stanowisko
Województwo
Miejsce wykonywania pracy
Dodaj wszelkie inne komentarze, którymi chciałabyś/chciałbyś się z nami podzielić
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms