Ankieta jakości pracy farmaceutów w aptekach ogólnodostępnych i szpitalnych na terenie Polski.
Ankieta skierowana jest do farmaceutów, kierowników aptek ogólnodostępnych i szpitalnych. Badanie zostało przygotowane wspólnie z Pharmacy Defence Association (PDA) z Wielkiej Brytanii, przez Związek Zawodowy Pracowników Farmacji (ZZPF). Celem ankiety jest zbadanie, czy polscy farmaceuci poddawani są presji przez polskich pracodawców w celu maksymalizacji zysków i czy przez to narażane jest zdrowie pacjentów. Możliwe, że w/w problemy nie występują w Polsce, a farmaceuci są w pełni zadowoleni z sytuacji na rynku pracy. Uzyskane wyniki porównamy do wyników podobnych badań przeprowadzonych w innych krajach europejskich. ZZPF chce rozpocząć nową jakość komunikowania się z decydentami w Polsce, poprzez przedstawianie rzetelnych analiz naukowych. Powyższe badanie potwierdzi albo zaprzeczy kreowanej przez media branżowe hipotezie patologii na rynku aptecznym w Polsce. Zachęcamy do wypełnienia ankiety wszystkich farmaceutów. Dzięki Państwa zaangażowaniu będziemy mogli otrzymać pełny obraz jakości warunków pracy.
Kto jest twoim pracodawcą?
Clear selection
Forma zatrudnienia:
Clear selection
Jak często zapewniony jest odpowiednio wykwalifikowany personel, aby zapewnić bezpieczeństwo i skuteczność świadczenia usług aptecznych?
Clear selection
Jak często twój pracodawca zapewnia zastępstwo personelu, gdy zaczyna się okres planowanego lub nieplanowanego urlopu w aptece, po to, aby zapewnić bezpieczeństwo i skuteczność świadczenia usług farmaceutycznych?
Clear selection
Jak często zdarza się, że jesteś sama/sam w aptece?
Clear selection
Jak często musisz wykonywać zadania, które nie wynikają z Twojej umowy o pracę?
Clear selection
Jak często znajdujesz się w sytuacji, w której komercyjne aktywności twojego pracodawcy mają wpływ na zdrowie, bezpieczeństwo lub samopoczucie pacjentów oraz były niezgodne z twoim profesjonalnym osądem?
Clear selection
Jak często znajdujesz się w sytuacji, kiedy cięcia finansowe przeprowadzone przez pracodawcę mają bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo pacjentów?
Clear selection
Płeć
Clear selection
Wiek
Clear selection
Stanowisko
Clear selection
Województwo
Clear selection
Miejsce wykonywania pracy
Clear selection
Dodaj wszelkie inne komentarze, którymi chciałabyś/chciałbyś się z nami podzielić
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy