Erpegowa Liga Mistrzów #2
Jeśli jesteś Mistrzem Gry z Lublina lub okolic i chciałbyś / chciałabyś poprowadzić sesję RPG, dobrze trafiłeś/łaś! Pomożemy Ci znaleźć miejsce do grania oraz drużynę. Ty zaś myśl już o swojej przygodzie, którą poprowadzisz na najbliższym spotkaniu. Powodzenia!

Czym jest "Erpegowa Liga Mistrzów"?
Ta inicjatywa ma pomóc Mistrzom Gry znaleźć drużynę, a graczom - Mistrza Gry. Dlatego chcemy stworzyć bazę Mistrzów Gry, a następnie zachęcić graczy do zapisywania się na sesję do poszczególnych prowadzących. My zaś udostępnimy miejsce na sesję oraz ustalimy jej czas. Dzięki temu MG będzie mógł skupić się na przygotowaniu przygody, a gracze będą mogli w krótkim czasie rozegrać wiele przygód z różnymi prowadzącymi.

Kiedy odbędzie się kolejne spotkanie w ramach ELM?
Najbliższe spotkanie odbędzie się 29 grudnia 2018 w sobotę w godz. 11:00 - 20:00 w lokalu Angelo Pizza & Restaurant przy ul. W. Chodżki 3 w Lublinie. Podczas ELM#2 prowadzić i grać będzie można w godzinach 11:00 - 15:00 albo 15:00 - 20:00 albo 11:00 - 20:00.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji o tej inicjatywie, wejdź na naszą stronę: www.fundacjatrach.org.

Nasza Fundacja od dawna zajmuje się grami bez prądu, głównie grami planszowymi i miejskimi. Inicjatywą "Erpegowa Liga Mistrzów" chcemy zaistnieć w świecie gier fabularnych, gdyż jako fani erpegów chcemy wspierać lokalne środowisko i łączyć fanów, wymieniać się doświadczeniami i pomagać sobie nawzajem, aby dążyć do rozpowszechniania naszej pasji. Dlatego zachęcamy wszystkich Mistrzów Gry z Lublina i okolic do zgłaszania się i współtworzenia inicjatywy, która ma szansę ożywić naszą lokalną scenę gier fabularnych. Zapraszamy do udziału w "Erpegowej Lidze Mistrzów"!

O Fundacji Animatorów i Twórców Kultury TRACH możecie poczytać m.in. tutaj:
- oficjalna strona fundacji: www.fundacjatrach.org
- oficjalny profil na fb: https://www.facebook.com/fundacjatrach/
- główna grupa na fb: https://www.facebook.com/groups/1688854868048433/

Email address *
Imię i nazwisko, ksywa *
Your answer
Telefon *
Your answer
Powiedz coś o sobie lub o swojej przygodzie, którą chcesz poprowadzić. Ten tekst będzie wykorzystany na infografice, którą będziemy zachęcać graczy do zapisania się na Twoją sesję! *
Your answer
W jakim systemie chcesz prowadzić sesję RPG? *
Your answer
Jaki tytuł ma przygoda, którą poprowadzisz graczom?
Your answer
Jakiej liczbie graczy chcesz i możesz poprowadzić przygodę? *
Required
Czy w tej przygodzie mogą brać udział początkujący gracze? *
Czy w tej przygodzie mogą brać udział osoby niepełnoletnie? *
Jaki termin pasuje Ci na prowadzenie sesji RPG? *
Masz do nas jakieś pytania? Z nami możesz skontaktować się mailowo: info@fundacjatrach.org lub za pośrednictwem tego formularza. W razie jakichkolwiek pytań związanych z tą inicjatywą czy samą Fundacją zapraszamy do kontaktu!
Your answer
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu dla potrzeb niezbędnych do tworzenia i organizacji eventu "Erpegowa Liga Mistrzów". Zaznaczając potwierdzam moje zgłoszenie i wyrażam zgodę na wysłanie jego kopii na podany przeze mnie e-mail. *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service