CZUŁA MATERIA / Rejestracja na otwarty warsztat pilatesu / Greta Polańska-Moidini


MATERIA zaprasza na otwarty warsztat pilatesu w ramach cyklu CZUŁA MATERIA, który poprowadzi Greta Polańska-Moidini.
Termin: piątek, 10.09.2021, w godzinach 18 - 20
Siedziba Instytutu Choreografii i Technik Tańca Akademii Muzycznej w Ogrodach Geyera przy ul. Piotrkowskiej 293/305 w Łodzi


Wracamy z cyklem warsztatów ruchowych CZUŁA MATERIA. W czerwcu we współpracy ze społecznym domem kultury Miejsce Spotkać zorganizowaliśmy warsztat Body Mind Centering oraz TRE i Tao Jin, jesienią zapraszamy na kolejne warsztaty!
Cykl powstał na bazie certyfikowanych metod pracy z ciałem i emocjami. Nie trzeba mieć doświadczenia z ruchem i tańcem, by wziąć udział w zajęciach. Osoby prowadzące i organizatorzy tworzą bezpieczne warunki do pracy z ciałem i umysłem. Zaproszą do spotkania z ruchem subtelnym, uważnym i dostosowanym do indywidualnych możliwości.
Kuratorka cyklu: Kamila Majchrzycka-Szymańska

Doświadczenie z ruchem nie jest wymagane.
Co przygotować: wygodny, luźny strój, długi rękaw, woda. Osoby posiadające matę do yogi/pilatesu mogą zabrać ją ze sobą.

Greta Polańska-Moidinis, choreograf, pedagog tańca, instruktor i szkoleniowiec pilatesu z piętnastoletnim doświadczeniem, wykładowca akademicki. Absolwentka studiów pedagogiczno-artystycznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Kalifornijskiego Instytutu dla Profesjonalistów Pilates Body Art and Science International (BASI).
Przez wiele lat była tancerką Teatru Tańca Współczesnego Alter w Kaliszu, jest autorką wielu spektakli tanecznych w Polsce i w Grecji, choreografem autorskiego widowiska otwierającego olimpiadę w 2004 roku w Volos w Grecji. Założyła prywatną szkołę tańca i Pilates Studio w Grecji, gdzie mieszkała w latach 2002-2017. Prowadziła wiele kursów instruktorskich, warsztatów i szkoleń pilatesu w Polsce, Grecji, Anglii i Turcji. W latach 2017-2020 wykładała anatomię funkcjonalną, pilates i ruch sceniczny w Instytucie Choreografii i Technik Tańca na Akademii Muzycznej w Łodzi.
W 2015 roku opracowała e-podręcznik do nauki pilatesu z zakresie ćwiczeń na macie w języku polskim, z którego korzystają uczestnicy jej kursów instruktorskich oraz studenci i praktycy pilatesu. W 2020 roku napisała książkę PILATES. PODRĘCZNIK DO NAUKI ĆWICZEŃ NA MACIE Z UWZGLĘDNIENIEM PROFILAKTYKI DLA TANCERZY i wydała wspólnie z Akademią Muzyczną w Łodzi we współpracy z Instytutem Muzyki i Tańca w ramach “Programu wydawniczego 2020”.
Obecnie mieszka i pracuje w Kopenhadze.
www.gretaspilates.com


PROSIMY O UWAŻNE PRZECZYTANIE PONIŻSZYCH INFORMACJI I REGULAMINU:

ZAPISY:
UDZIAŁ W WARSZTACIE JEST BEZPŁATNY
Decyduje kolejność zapisów poprzez wypełnienie niniejszego formularza i zaakceptowanie regulaminu

Limit osób: 28

Dostępność:
Sale w Ogrodach Geyera znajdują się na wysokim 1 piętrze niestety bez windy. Osoby z jakimikolwiek trudnościami w poruszaniu się, które chciałyby wziąć udział aktywnie lub w roli obserwatora/ki prosimy o kontakt: materia@materialodz.pl
------------------------------------------------------------------------------

REGULAMIN

1. Zapisując się na Moduł akceptują Państwo niniejszy Regulamin i zgadzają się Państwo na udostępnienie danych osobowych Fundacji Materia w celu uczestnictwa w wydarzeniu.
2. Uczestnik zobowiązany jest do przybycia 15 min przed pierwszym spotkaniem.
3. Warunkiem wstępu na salę jest wypełnienie i podpisanie niezbędnej dokumentacji uczestnika/czki - oświadczenie o stanie zdrowia
4. Przed każdym spotkaniem będą sprawdzane listy obecności
5. Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Materia z siedzibą w Łodzi przy ul. Kopcińskiego 36c m 2, 90-154 Łódź. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne.
6. Wydarzenie odbędzie się z uwzględnieniem aktualnych wymogów sanitarnych.
7. Informujemy, że zgodnie z wytycznymi dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce, Fundacja Materia ma prawo udostępnienia Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu i służbom porządkowym danych osobowych i kontaktowych uczestników wydarzenia.
8. Zasady dla wspólnego bezpieczeństwa:
Jeśli masz objawy przeziębienia, gorączki lub zakażenia Covid19 - nie przychodź, zostań w domu.
Umyj i zdezynfekuj ręce po przyjściu do budynku i przed opuszczeniem go.
Podczas wejścia do budynku i w częściach wspólnych budynku jest obowiązek zachowania dystansu społecznego i noszenia maseczki ochronnej.
Organizator ma prawo odmówić wejścia na salę osobom z objawami przeziębienia, gorączki lub zakażenia Covid19.
9. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za konsekwencje wypadków i ewentualne kontuzje podczas modułów. Prosimy o samodzielną ocenę własnych możliwości i słuchanie swojego ciała. W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt: materia@materialodz.pl
10. Administratorzy sal nie odpowiadają za przedmioty osobiste znajdujące się na terenie budynków.
11. Akceptując regulamin wyrażam zgodę upublicznienie mojego wizerunku, wykonywanie zdjęć i rejestrowanie przez Fundację Materia podczas modułów ich publikację w mediach społecznościowych Fundacji Materia oraz partnerów. Osoby, które chcą chronić wizerunek prosimy o kontakt: materia@materialodz.pl
12. Akceptując regulamin wyrażam zgodę na zapis monitoringu w budynkach, który będzie wykorzystywany wyłącznie na potrzeby bezpieczeństwa i kasowany po 48 h.
13. Każdorazowe wejście na salę jest równoznaczne z niniejszym oświadczeniem:

OŚWIADCZENIE o stanie zdrowia i okolicznościach związanych z możliwością zakażenia wirusem SARS-CoV-2:
Oświadczam, że nie doświadczam żadnych objawów choroby ani przeziębienia, a mój stan zdrowia nie wskazuje na możliwość zakażenia wirusem SARS-CoV-2.
Jednocześnie składam następujące oświadczenia na potwierdzenie okoliczności związanych z możliwością zakażenia ww. wirusem:
Nie jestem objęty/a kwarantanną;
Nie jestem pod nadzorem epidemiologicznym;
Nikt z moich domowników nie jest objęty nadzorem epidemiologicznym;
W ciągu ostatnich 14 dni nie miałem/miałam kontaktu z osobą zarażoną COVID-19;
Nie występują u mnie obecnie ani nie występowały w ciągu ostatnich 14 dni objawy infekcji (gorączka, kaszel, katar, wysypka, bóle mięśni, bóle gardła, inne nietypowe);
Żadne z ww. objawów nie występowały w ciągu ostatnich 14 dni ani nie występują obecnie u nikogo z moich domowników.

14. Jeśli do 14 dni po każdej z prób wystąpią objawy Covid19 lub zostanie on zdiagnozowany, uczestnicy zobowiązują się pilnie skontaktować z Materią na adres materia@materialodz.pl, byśmy mogli poinformować pozostałe osoby.

------------------------------------------------------------------------------
Program Przestrzenie Sztuki jest finansowany ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, realizowany przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca oraz Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego
Operator: Materia
Partnerzy: Akademia Muzyczna im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi, Poleski Ośrodek Sztuki oraz Urząd Miasta Łodzi
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
IMIĘ I NAZWISKO *
NUMER TELEFONU *
Deklaruję udział w warsztacie, a jeśli nie będę mógł/mogła uczestniczyć w wyniku choroby lub niemożliwych do przewidzenia zdarzeń - poinformuje organizatora na materia@materialodz.pl *
Akceptuję regulamin *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of MATERIA. Report Abuse