AKTUALIZÁCIA ÚDAJOV ČLENA ASŠŠZS 2019
Email address *
Pár slov na úvod
Ďakujeme za Váš záujem vyplniť dotazník pre členov Asociácie súkromných škôl a školských zariadení Slovenska!

V súčasnosti nastavujeme vlastný informačný systém, ktorý bude prospešný pre obe strany a preto Vám ponúkame priestor na poskytnutie ďalších údajov, ktoré by sme o Vás postupne radi zverejnili.

DOTAZNÍK, PROSÍM VYPISUJTE AŽ PO ÚHRADE ČLENSKÉHO NA ROK 2019. V dotazníku potrebujeme číslo a dátum uhradenej faktúry, ak ho nebudete mať, pošleme Vám ho.

Dotazník má tri časti:

1. Základné údaje

Tieto údaje sú povinné pre každého (starého aj nového) člena - obsahujú kontaktné a fakturačné údaje. Za každú školu (bez ohľadu na druh členstva) treba vyplniť údaje zvlášť. Na základe Vami poskytnutého EDU ID (v prípade, že ho máte) si stiahneme verejne dostupné informácie o Vašej škole, čím Vás ušetríme siahodlhého vypisovania a v ďalšom roku bude stačiť ich priebežná aktualizácia. Kontaktné údaje slúžia výhradne pre vzájomnú komunikáciu a nebudú poskytnuté tretím osobám.

2. Rozšírené údaje

Údaje, ktoré poskytnete v tejto sekcii sú nepovinné. Chceme ich zverejniť v našom virtuálnom priestore (www, EDUbulletin, sociálne siete, blogy...). Budú súčasťou aj interaktívnych máp - prostredníctvom nich Vás môžu vyhľadať a nájsť záujemcovia o štúdium, médiá a pod. Údaje slúžia výhradne pre potreby a spracovanie ASŠŠZS.

3. Súhlas so spracovaním údajov za účelom naplnenia zmluvného vzťahu.

Ak máte akékoľvek otázky/pripomienky, kontaktujte nás:
stella.hanzelova@sukromneskoly.sk

Posledná aktualizácia: Bratislava, 18. 9. 2019
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy