ZOXCALL dotazník
Vážení a milí respondenti,

ve spolupráci se společností Revenium z. s. jsme připravili tento dotazník, abychom zjistili, jak ZOXCALL ještě vylepšit tak, aby bylo jeho použití pro Vás či Vaše blízké co nejpříjemnější.

Jsme společnost ZOXCALL a.s. a vytváříme elektronická zařízení, která pomáhají lidem. Jedním z nich je i komunikátor ZOXCALL, ze kterého lze snadno telefonovat na jedno přednastavené číslo a tísňovou linku 112. Umožňuje rychlé spojení na lékaře, asistenci, pomoc nebo pro chvíle, když si potřebujete s někým popovídat. Ovládání je velmi jednoduché – stačí zmáčknout 1 tlačítko.

Děkujeme za Váš čas!

ZOXCALL: informace o produktu
ZOXCALL je jednoduchý komunikátor, který je ideální pro všechny, kteří mají s ovládáním běžného mobilu potíže nebo není pro ně vhodný.

Velikostí připomíná kreditní kartu, a vejde se tak pohodlně do kapsy, na krk nebo do peněženky. Telefonní číslo lze fixně nastavit či dle potřeby měnit. ZOXCALL nemá displej a ovládání funguje jednoduše pomocí dvou tlačítek pro zapnutí / vypnutí, zahájení / ukončení hovoru.

ZOXCALL je všude tam, kde potřebujete. Pomocí úchytu se dá připnout na vozíček, rukáv, k vodicímu psovi nebo na šňůrku na krk. Vy tak máte jistotu, že potřebný kontakt budete mít vždy po ruce. Potisk se plně přizpůsobí vašim potřebám. Můžou na něm být třeba:

• pokyny první pomoci a jiné zdravotní údaje pro ty, kteří vás najdou;
• Braillovo písmo či reflexními prvky;
• vaše jméno a kontakt;
nebo jen obrázek vašich blízkých či ilustrace místa, kam zařízení volá.

Kdy se může hodit mít u sebe rychle a jednoduše použitelný kontakt? Představte si, že…

… se ztratíte. Jste zmatení. Se ZOXCALLem si jednoduše zavoláte o pomoc sami nebo vám ji zavolají ti, kteří vás najdou.

… potřebujete rychlé spojení na lékaře nebo asistenci. Stiskem jednoho tlačítka se mu dovoláte napřímo bez hledání kontaktu či dalšího přepojování.

… hledáte pomoc a bojíte se. Anonymně zavoláte na linku bezpečí.

… byste běžný telefon ztratili. ZOXCALL můžete mít pohodlně na šňůrce na krku nebo připnutý kdekoli u sebe.

… můžete kdykoli dostat záchvat či být v bezvědomí. Vaše okolí přivolá ZOXCALLem správnou pomoc a pomocí pokynů na zařízení bude vědět, jak s vámi zacházet.

… si jenom potřebujete popovídat, ale nechcete se učit ovládat mobilní telefon nebo je to pro vás obtížné.
ZOXCALL nabízí nepřeberné množství využití od SOS telefonu, kontaktu na lékaře, po asistenční telefon s Braillovým písmem či reflexními prvky. Odolnost lze zajistit pouzdrem, potřebné zavěšení přilepenou úchytkou či úchytem v pouzdru.

Považujete ZOXCALL za užitečný? *
Funkce, které byste ocenili:
Pokud byste se rozhodli koupit ZOXCALL, preferujete koupi: *
Pokud byste se rozhodli koupit ZOXCALL, bylo by to za účelem: *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Revenium. Report Abuse - Terms of Service