Nálepka "Tady se najím rostlinně" pro restaurace
Informujte své hosty hned na prahu dveří, že u Vás najdou aspoň jedno plnohodnotné rostlinné jídlo nebo dezert, řekněte si o naši nálepku.

NA JAKÝ PODNIK NÁLEPKA PATŘÍ?
Nálepka "Tady se najím rostlinně" patří na každý podnik, který má aspoň jedno plnohodnotné rostlinné jídlo ve stálé nabídce. Jídlo je v menu adekvátně označené (např. jednoduchým "V" s vysvětlivkou, že se jedná o 100% rostlinné jídlo) a zákazník nemusí žádat žádné úpravy. Pro kavárny je podmínkou stálá nabídka rostlinného mléka a aspoň jeden 100% rostlinný dezert nebo snack (sendvič apod.).

PROČ NÁLEPKU CHTÍT?
Protože pomůže Vám i Vašim zákazníkům. Pro ty nové je nálepka praktickým vodítkem a nápovědou, že u Vás dostanou víc než hranolky s kečupem. V neposlední řadě Vás chceme odměnit, protože odvádíte skvělou práci a dáváte lidem možnost zvolit si rostlinné jídlo.

NÁLEPKA MI PŘIŠLA, CO S NÍ MÁM DĚLAT?
Umístěte ji na dveře a udělejte fotku, ze které lidé Váš podnik poznají. Tu přidejte na svůj  Facebook a Instagram (pokud používáte obě sociální sítě) a označte (otagujte) @rostlinne.
- Facebook - vytvořte příspěvek, ve kterém se pochlubíte, že máte v menu rostlinnou novinku. Netvořte pouze Facebook příběh, abychom se k němu mohli dostat zpětně.
- Instagram - vytvořte post, ne pouze Insta stories, abychom se k němu mohli dostat zpětně. Zároveň na Instagramu používejte hashtag #tadysenajimrostlinne.
- Díky označení (tagu @rostlinne) budeme o Vašem podniku vědět a znát jeho stránku na Facebooku a Instagramu, zároveň tak můžeme příspěvek sdílet.

CO SE DĚJE PO NALEPENÍ?
Rostlinně sledují na sociálních sítích lidé ze všech koutů republiky, kteří mají pozitivní vztah k rostlinné kuchyni, takže informace o vašem podniku se dostane ke správné cílové skupině.
Rostlinně bude sdílet příspěvky o nových restauracích:
- Do stories na Instagramu a na určitou dobu budou ukládány do výběru Restaurace.
- V neposlední řadě přidáme Váš podnik na mapu restaurací s nálepkou
https://rostlinne.cz/mapa/

Vyplňte formulář a získejte nálepku TADY SE NAJÍM ROSTLINNĚ.

Děkujeme,

Tým Rostlinně
restaurace@rostlinne.cz
Rostlinne.cz

P. S.
Pokud ještě nejste na HappyCow a na restaurační mapě soucitne.cz, neváhejte a registrujte se. Pokud nevíte jak, zeptejte se nás na emailové adrese restaurace@rostlinne.cz

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Název Vašeho podniku *
Adresa *
Odkazy na Váš web, Facebook, Instagram *
Váš telefon
Vaše jméno a role v podniku (majitel/ka, provozní, šéfkuchař apod.) *
Jaká jsou Vaše 100% rostlinná jídla v menu *
Jaké jsou Vaše 100% rostlinné nápoje v menu (výběr z rostlinného mléka do kávy, smoothies...) *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy