רשת הגנה כלכלית להדר שגיא
היי לכולם וכולן!

תקציר הפרקים הקודמים: במרץ 2007 הורשע חיים רמון בעבירת מין (מעשה מגונה שלא בהסכמה). לצד ההרשעה, בית המשפט תיאר בפסיקתו את מסע ההכפשות השקרי שרמון ביצע נגד המתלוננת (שגרסתה נמצאה אמינה לחלוטין).
לפני כמה חודשים, פורסם כי רמון עומד להתחיל לעבוד כמרצה באוניברסיטת תל אביב. בתגובה לכך תא הסטודנטיות "תל אביביות" שלח מכתב להנהלה הדורש ממנה שלא לקבל את רמון לעבודה לאור עברו הפלילי. עם פרסום המכתב, רמון איים בתביעה כנגד הסטודנטיות באם לא יתנצלו ויחזרו בהן. היום (28.6) רמון מימש איומו זה ותובע את הדר שגיא (סטודנטית מהתא) על סך של 75 אלף ש"ח.

בעיניי, תביעה זו מהווה ניסיון השתקה בוטה וניצול היכולות הכלכליות של רמון (במיוחד אל מול סטודנטית) על מנת למחוק חלקים אפלים בעברו. בנוסף, תביעה זו מהווה מסר ואיום כלפי כל מתלוננת עתידית בעבירת מין, ונגד השיח אודות מי שהורשעו בעבירת מין.

אז מה אפשר לעשות?

רמון צריך להבין שהציבור לא יקבל את ההשתקה הזאת. שהגב הציבורי של הדר יותר חזק מזה שלו. לכן אני מרים רשת הגנה כלכלית להדר. התביעה היא על סך של 75 אלף ש"ח, והיעד כרגע הוא אלף אנשים שיתחייבו כל אחת על סכום מקסימום של 75 ש"ח (כמובן שאם יהיו עוד מתנדבים הסכום ירד) - ההתחייבות היא רק למקרה שרמון אכן ינצח. וכמובן לפרסם את הלינק הזה עם ההאשטג #me_too_75

**כמובן שכל המידע שייאסף כאן יהיה נגיש רק אליי, לא יפורסם בשום מקום, לא ינוצל לשום פרויקט עתידי ויימחק עם גמר הפרויקט בצורה כזו או אחרת**

לפרטים ושאלות: mnove221@gmail.com דורון

שם *
Your answer
טלפון *
Your answer
איימייל *
Your answer
סכום השתתפות *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms