Formularz zgłoszeniowy na IV Kongres Edukacji Medialnej/Spotkanie badaczy i praktyków. [Uwaga! Zmiana daty] (Katowice, 4-5 listopada 2021 roku)
"(Współ)praca na rzecz rozwoju kompetencji medialnych, informacyjnych i cyfrowych. Diagnoza, wyzwania, działania"
 
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Nazwisko i imię *
Rodzaj uczestnika *
Adres e-mail: *
Reprezentowana uczelnia / firma/instytucja/ organizacja: *
Numer telefonu: *
Deklaruję udział w Kongresie: *
Tytuł wystąpienia:
Abstrakt wystąpienia (maksymalnie 1200 znaków z główną literaturą):
Jestem zainteresowana/zainteresowany udziałem w warsztacie
Clear selection
Dane do faktury (osoby chcące otrzymać FV):
Uwagi dodatkowe:
Klauzula o przetwarzaniu danych osobowych *
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. 1.  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Polskie Towarzystwo Edukacji Medialnej z siedzibą w Krakowie, ul. Gramatyka 8a. 2. Administrator danych osobowych – PTEM - przetwarza Pani/Pana dane osobowe (imię, nazwisko, adres e-mail, nr telefonu, afiliację) na podstawie obowiązujących przepisów prawa oraz na podstawie udzielonej zgody w celach związanych z udziałem w IV Kongresie Edukacji Medialnej oraz w celach archiwizacyjnych. 3.  PTEM zbiera tylko te dane, które są niezbędne do udziału w organizowanym wydarzeniu oraz nie udostępnia ich podmiotom trzecim. 4. W związku z korzystaniem z formularzy Google przekazane dane mogą być przesyłane poza obszar EOG, na co PTEM nie ma wpływu.
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celach organizacyjnych
Skorzystanie z powyższego formularza i kliknięcie "Prześlij" oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora IV Kongresu Edukacji Medialnej w celu realizacji wydarzenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do zarejestrowania zgłoszenia i udziału w wydarzeniu. Jeżeli nie wyrażacie Państwo takiej zgody prosimy nie korzystać z tego formularza. Informujemy Państwa o prawie żądania dostępu do swoich danych oraz możliwości ich poprawiania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i odwołania wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Pozyskujemy tylko niezbędne dane dla realizacji podanego celu i nie przechowujemy ich dłużej niż jest to konieczne.
*
Required
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celach promocyjnych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Organizatora IV Kongresu Edukacji Medialnej swoich danych osobowych (imię, nazwisko, adres email) w celu otrzymywania od organizatora informacji o innych wydarzeniach organizowanych lub współorganizowanych przez PTEM.
*
Zgoda na wykorzystanie wizerunku w związku z wideorejestracją wydarzenia
Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego wizerunku przez Organizatora IV Kongresu Edukacji Medialnej w materiałach foto oraz wideo przygotowanych przez Organizatora lub na jego zlecenie. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale Organizator zastrzega, że brak takiej zgody uniemożliwi uczestnikowi udział w wydarzenie ze względu na jego wideorejestrację.
*
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy