MRU Diena 2018 05 17
Kviečiame registruotis į MRU atvirų durų dienos renginį, kuris vyks 2018 m., gegužės 17 d. Mykolo Romerio Universitete, Ateities g. 20, Vilniuje. Prašome nurodyti mokyklos pavadinimą, atsakingą asmenį ir el. paštą.
Mokyklos pavadinimas
Your answer
Vardas Pavardė
Your answer
El. paštas, tel. nr.
Your answer
Prašome pasirinkti temą ir nurodyti dalyvių skaičių
11:00 val. - Paskaita "How to win at life", dėstytoja Kristina Schimmels. "We all want to be successful at something. Let's discuss the basic steps of how to win at life".
Your answer
11:00 val. - Paskaita "Ar įvertini kas gali būti ateityje dėl šiuo metu talpinamos asmeninės informacijos socialiniuose tinkluose?", dėstytojas Marius Laurinaitis pasakos apie elektroninę erdvę: kiek iš Jūsų ateityje būsite ištrinti.
Your answer
11:00 val. - Paskaita "Šauk pirmas, geriau 12 prisiekusiųjų nei 6 nešantys tavo karstą", dėstytojas Tomas Girdenis. Arba viskas apie būtinąją gintį. Trumpas būtinosios ginties pristatymas su filmuko analize iš Youtube.
Your answer
11:00 val. - Paskaita "Reklamų kova be taisyklių - Išsiskirk arba mirk", dėstytojas Valdas Dambrava. Neįtikėtini diskriminuojančios, neetiškos, nemoralios ir t.t. reklamos pavyzdžiai iš viso pasaulio. Ir ką daryti pamačius ar išgirdus? Kokios galimos pasekmės?
Your answer
11:00 val. - Eksperimentas "Valdyk save - valdyk pasaulį". Tai yra ugdomasis eksperimentas, kurio dalyviai ir stebėtojai yra patys mokiniai. Eksperimento tikslas – atskleisti pasitikėjimo savimi ir bendravimo įtaką veiklos rezultatams. Veikla skirta mokiniams.
Your answer
12:00 val. - Paskaita „Muitininkai (ne) snaudžia, jie tyko!“, pranešėjas Lietuvos Respublikos muitinė.
Your answer
12:00 val. - Paskaita "Smegenys, emocijos ir hormonai", dėstytoja Laura Mačiukaitė. Moksleiviai bus supažindinti su pagrindiniais žmogaus smegenų pokyčiais nuo gimimo iki suaugusiojo amžiaus. Aptariamos pagrindinės emocijos ir hormonai, darantys įtaką žmogaus elgesiui.
Your answer
12:00 val. - Paskaita „Kriminalistika - ką matome detektyviniuose filmuose, ir kas vyksta laboratorijose: panašumai ir skirtumai“, dėstytoja Janina Juškevičiūtė.
Your answer
12:00 val. - Paskaita „Komunikacijos klaidų kaina reklamoje: nuo sugadinto įvaizdžio iki finansinių nuostolių", dėstytojas Valdas Dambrava
Your answer
12:00 val. - Paskaita "Facebook'as, kanapės ir valstybiniai egzaminai. Kas bendro?", dėstytoja Rima Urbonaitė. Kinijoje taip lengvai nepasigirsite visiems „Facebook“ draugams, ką šiandien valgėte. Užtat Nyderlanduose lengvai įsigysite kanapių, jei tik turėsite tinkamą gimimo datą pase. O egzaminus kiekvienoje šalyje tektų laikyti vis kitaip. Kodėl? Ir kaip Lietuvoje keisti tai, kas jums jau nepatinka bei neleisti, kad kažkas rytoj dar įvestų ir jums nepriimtinas taisykles?
Your answer
12:00 val. - Pramoga "Kalbų karai". Korėjiečių, vokiečių, norvegų, prancūzų kalbos. Pasaulyje yra apie 7000 šnekamųjų kalbų. Vienos jų labai paplitusios, kitos - nykstančios. Ar kalbos kariauja? Jei taip, ar yra viena kalba - nugalėtoja?
Your answer
13:00 val. RADISTAI: Pokalbiai apie profesiją. Teisininkas, verslininkas ar... „kosmonautas“. „Išrišk“ su Radistais. Šiandien jie Radistai, nors Jonas baigė filosofiją, o Rolandas – teisę. Kaip atrasti savo profesiją arba ją susigalvoti pačiam. Ar profesija gali būti nuobodi, net jei nuobodžiai skamba. Išrišk su Radistais ir MRU dėstytojais.
Your answer
14:30 val. VIDAS BAREIKIS: sėkmės istorija, muzikinė programa „Pusvalandukas“
Your answer
15:00 val. - Paskaita "Ar įvertini kas gali būti ateityje dėl šiuo metu talpinamos asmeninės informacijos socialiniuose tinkluose?", dėstytojas Marius Laurinaitis arba pramoga.
Your answer
15:00 val. Pramoga "AB-RA-KA-DA-BRA: nuo idėjos iki vaizdo", dėstytoja Edita Dalia Rakauskaitė. Atraktyvios kūrybinės užduotys, mintį, idėją, emociją, koncepciją transliuojančios vizualia kalba.
Your answer
15:00 val. - Paskaita "Facebook'as, kanapės ir valstybiniai egzaminai. Kas bendro?", dėstytoja Rima Urbonaitė.
Your answer
15:00 val. - Paskaita "Smegenys, emocijos ir hormonai", dėstytoja Laura Mačiukaitė .
Your answer
15:00 val. - Eksperimentas – paslaptis "Valdyk save - valdyk pasaulį".
Your answer
15:00 val. - Paskaita "Pasaulinis vandenynas: šiandiena, o rytoj?“, dėstytojas Saulius Katuoka arba pramoga
Your answer
15:00 val. - Paskaita „How to win at life“, dėstytoja Kristina Schimmels arba pramoga Vertimo dirbtuvės - Pasiklydę vertime?
Your answer
15:00 val. ŠIMTAS KLAUSIMŲ ŠIMTMEČIUI" Viešojo valdymo studentų klubo viktorina
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms