IAIDO Seminar with Yan De Haan (Bratislava, 2019)
Prihlasovací formulár na Iaido seminár, ktorý povedie Yan De Haan a ktorý sa uskutoční 26.-28. júla 2019 v Bratislave. Údajmi z tohto formulára sa nebude nijak ďalej manipulovať, nebudú poskytnuté tretej strane a budú slúžiť čisto len na účely organizácie tohto semináru.

Application for the Iaido semiar, which will be led by Yan De Haan and will occur in July 26-28, 2019 in Bratislava. Data from this form will be handled solely for the purpose of organizing this seminar wish no further manipulation or sending the data to another party.
Meno a priezvisko / Name and surname *
Národnosť / Nationality
Kontaktný e-mail pre zasielanie informácií ohľadom tohto seminára / E-mail contact for sending information about this seminar *
Zúčastníš sa celého semináru? / Will you attend the whole seminar?
Clear selection
Chceš prespať v Kobukan dojo (zadarmo) v spacáku, alebo budeš riešiť ubytovanie individuálne? / Do you want to sleep in the Kobukan dojo (free) or will you find your own accommodation?
Clear selection
Máš nejaké špeciálne požiadavky, prípadne si potrebuješ niečo požičať. / Do you have any special needs or you need to borrow something for the seminar?
Ďakujeme za vyplnenie a tešíme sa na Vás!
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy