Společně pro Ukrajinu - spolujízda AUTA
24. února v brzkých ranních hodinách média přinesla šokující zprávu. Ruský prezident Vladimir Putin dal povel zaútočit na Ukrajinu, na svobodný a suverénní stát. Od té doby denně sledujeme nepochopitelnou a brutální válku v přímém přenosu. Vidíme, jak kvůli jednomu ruskému zločinci a vrahovi statisíce nevinných lidí svobodného státu přichází o své domovy, rodiny a životy.

V neděli 3. dubna 2022 v 15:00 proto odstartuje na Letné koncert Společně pro Ukrajinu. Vyjádříme tím solidaritu s lidmi, kteří na Ukrajině odolávají barbarskému útoku, ale také s Bělorusy, kteří neúnavně demonstrují proti diktátorskému režimu Alexandra Lukašenky, i Rusy, protestujícími proti Putinovské agresi. V rámci koncertu vystoupí řada interpretů, osobnosti z řad herců, sportovců, odborníků či promluví také lidé, kteří Putinův teror zažili osobně, přežili a podařilo se jim utéct.

➡️ Vyplněním tohoto formuláře závazně zaregistrujete spolujízdu na Letnou
➡️ Mapu spolujízdy zveřejníme budeme průběžně aktualizovat
➡️ Pro aktuální info sledujte událost

Z Letné společně Ukrajině a celému světu vyšleme jasný vzkaz, že stojíme za Ukrajinou, pomáháme a pomáhat budeme! Máme svou vlastní zkušenost z roku 1968. My všichni jsme spolu s Ukrajinou Evropané a dnes víc, než kdy jindy platí: Jeden za všechny, všichni za jednoho!

„Každé lidské utrpení se týká každé lidské bytosti“ – Václav Havel
Sláva Ukrajině!
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Obec, ze které se jede: *
Jméno a příjmení organizátora: *
Email organizátora: *
Telefon organizátora: *
Souhlasím s poskytnutím údajů pro komunikaci v souvislosti s událostí Společně pro Ukrajinu a s jejich zveřejněním v mapě. *
Máte nějaké otázky? Děkujeme Vám a těšíme se na viděnou na Letné.
Chcete nám něco vzkázat?
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy