Nominace do Výkonného výboru a Kontrolní a revizní komise HB
Na Valné hromadě Hnutí Brontosaurus budou jako každý rok i letos probíhat volby do Výkonného výboru a Kontrolní revizní komise. Abychom usnadnili novým zájemcům kandidaturu, rozhodl se Výkonný výbor umožnit nominaci kandidátů již před Valnou hromadou. Nominace budou následně uveřejněny v podkladech na Valnou hromadu (jen se souhlasem nominovaných). Jako obvykle bude možné kandidáty nominovat i na místě na Valné hromadě, touto cestou se snažíme zlepšit průběh voleb a umožnit delegátům se s jednotlivými kandidáty lépe seznámit.

Využijte této možnosti a nominujte za svůj ZČ, RC či klub či sami za sebe vhodné kandidáty. Nominace před Valnou hromadou může usnadnit kandidaturu i členům HB, kteří nebudou osobně na VH přítomni (je ale potřeba mít od nich souhlas).
Uveďte celé jméno nominovaného a pokud možno e-mailový i telefonní kontakt na něj. Medailonek nominovaného je příležitost, jak představit vašeho kandidáta ostatním delegátům VH, může být součástí podkladových materiálů k Valné hromadě, nebo vyvěšen na místě, či on-line.

Do Výkonného výboru i KRKu má právo být volen každý člen HB starší 18 let.

Zatím byli nominováni

Výkonný výbor:
- Terka Opravilová
- Pavel Gal
- Lenka Rajmonová
- Michal Švarný
- Tomáš Štec

Kontrolní a revizní komise:

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service