Warsztaty umiejętności i kompetencji - zapisy
Instytut Bezpieczeństwa i Rozwoju Międzynarodowego we współpracy z Mazowieckim Urzędem Marszałkowskim zaprasza uczniów klas VII i VIII oraz klas pierwszych szkół ponadpodstawowych do udziału w  "Warsztatach umiejętności i kompetencji". Cel zadania zostanie osiągnięty przez zrealizowanie warsztatów rozwijających umiejętności i kompetencje kluczowe z wykorzystaniem innowacyjnych oraz aktywnych metod nauczania. Zadanie jest zorganizowane w sposób w pełni dopasowany również do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, umożliwiając im dostęp do udziału w warsztatach. Warsztaty będą prowadzone przez doświadczonych w swoich dziedzinach ekspertów. Do tego grona należą: znani aktorzy teatralni i filmowi, specjalista prowadzący zajęcia z emisji głosu.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Imię i nazwisko ucznia *
Klasa *
Adres e-mail rodzica/opiekuna prawnego *
Numer telefonu rodzica/opiekuna prawnego *
SZANOWNI RODZICE! Zgodnie   z   postanowieniami   ogólnego   rozporządzenia   o   ochronie   danych   osobowych (RODO), Instytut ma   obowiązek   przekazać   rodzicom   uczniów   informację   dotyczącą   zasad   i celów   przetwarzania   danych   osobowych.   Naszym  celem  jest   zapewnienie   Państwa   o   tym,   że dane  Państwa   dzieci   przetwarzane w   sposób   bezpieczny   i   zgodny   z   wymogami   prawa.   W związku z powyższym informujemy, że Instytut Bezpieczeństwa i Rozwoju Międzynarodowego 00-364 Warszawa ul. Ordynacka 9/13 przetwarza dane osobowe uczniów (w tym   dane   osobowe   ich   rodziców   lub   opiekunów)   w   związku   ze   zgłoszeniem   do   udziału   w projekcie finansowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego.
Jako   rodzic/opiekun   prawny   uprawniony   do   składania   oświadczeń   dotyczących   mojego dziecka, którego dane wskazano powyżej. *
Required
Jako rodzic/opiekun prawny uprawniony do składania oświadczeń dotyczących mojego dziecka
Przyjmuję   do   wiadomości,   że   mam   prawo   wycofać   powyższe   zgody   w   dowolnym   momencie poprzez   przekazanie   do   Instytutu   Bezpieczeństwa   i   Rozwoju   Międzynarodowego   lub Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego - pisemnego oświadczenia. Dane będą mogłybyć przetwarzane do czasu wycofania zgody. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na legalność przetwarzania danych przed jej cofnięciem. Brak zgody będzie skutkował pominięciem informacji ​dotyczących   mojego   dziecka   w   podanych   informacjach   o   wydarzeniach, w których brało ono udział.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy