Акредитація ЗМІ на Barterwille Art Fest
Barterwille Art Fest 2017 (14-15 липня) запрошує до співпраці журналістів та представників ЗМІ. Будь ласка, уважно ознайомтесь з умовами та правилами акредитації.

УМОВИ АКРЕДИТАЦІЇ
1. Акредитація ПРЕСИ надається співробітникам офіційних ЗМІ (зареєстровані друковані видання, радіо та телебачення, інформаційні та інформаційно-освітні Інтернет-портали, сайти) з метою висвітлення подій фестивалю. Для того, щоб подати заявку на акредитацію, необхідно заповнити дану електронну форму до 9 липня 2017 року включно.
2. Акредитація не більше 2-х людей (журналіст + фотограф/оператор). Аудиторія читачів видання повинна співпадати з аудиторією потенціальних відвідувачів фестивалю.
3. Організатори фестивалю зберігають за собою право запитувати додаткові матеріали у апліканта та/чи відмовити в акредитації, якщо заявка не належить до описаних вимог, або ж у випадку невідповідності правилам роботи фестивалю.
4. Журналіст, який отримав акредитацію Barterwille Art Fest, зобов’язується надавати копії матеріалів про феcтиваль Barterwille Art Fest (pdf, відео-, аудіо-, лінки) у термін – 30 календарних днів після закінчення фестивалю.
5. Отримання акредитації ПРЕСА передбачає автоматичне включення електронної адреси журналіста в базу поштової розсилки прес-центру Barterwille Art Fest (новини, прес-релізи, інформація для акредитованих ЗМІ).
6. Обов’язковою умовою є розміщення анонсу фестивалю (статтей, макетів) до його початку.

ПРАВИЛА АКРЕДИТАЦІЇ
1. Акредитація надаватиметься на основі наданої відсканованої публікації анонсу фестивалю або ж посилання на неї.
2. Акредитований фотограф зобов’язаний надати увесь відзнятий на території фестивалю матеріал Організаторам. Організатори залишають за собою право на необмежене число публікацій даного матеріалу з посиланням на автора робіт.
3. У випадку запросу акредитації на основі публікації пост-матеріалу, просимо Вас надати письмове підтвердження, завірене головним редактором видання чи рубрики, із указаними об’ємом матеріалу, присутністю фотографії і дати виходу.
4. Кожен запит розглядатиметься в індивідуальному порядку.
5. Офіційні партнери фестивалю, які указані на офіційних медіа ресурсах фестивалю акредитацію не проходять.

Тел: +38 (068) 576-17-88
E-mail: barterwillefest@gmail.com

Тип ЗМІ
Назва ЗМІ
Your answer
Контакти редакції (сайт, телефон, e-mail, сторінки у соцмережах)
Your answer
Відвідуваність сайтів/тираж газет
Your answer
Посада
Your answer
Прізвище та ім'я
Your answer
Мобільний телефон
Your answer
E-mail
Your answer
Cторінки у соцмережах
Your answer
Підтвердження виконання умов акредитації
Акредитація здійснюється на підставі розміщених анонсів про фестиваль - детальніше про це у правилах. *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms